Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабиа паркирана от жена!!!!


Alokin

Recommended Posts

Евала на мацката. Сигурно жиее с мисълта,че кара Фабия Скаут :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Берберов не си блъскай главата в стената!!! не наказвай себе си заради грешките на другите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , че няма стикер на клуба , че иначе срам ...... срам. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх това задно дясно колело просто плаче някой автоджамбазин да си го хареса :-) Малееееее....горката кола, жал ми стана. Но ми е чудно жената която е карала колата не е ли видяла как я оставя, не и ли прави впечатление че има нещо нередно ???? smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх това задно дясно колело просто плаче някой автоджамбазин да си го хареса :-) Малееееее....горката кола, жал ми стана. Но ми е чудно жената която е карала колата не е ли видяла как я оставя, не и ли прави впечатление че има нещо нередно ???? smile175

 

Цялата работа е в това, че госпожата около 5 минути мъчеше колата напред назад и накрая я качи. Тъкмо сe канех да я предупредя какви ги върши, когато тя явно реши че всичко е ОК, изскочи от колата и без да се оглежда отлетя към близките офиси - определено бързаше.

...И както казваше професора - "Гледам и не вярвам на ушите си" ....просто не остана и секунда време дори да и извикам : "ало колежке, колата ви виси!"....просто това самоуверено излизане от колата щеше да обезоръжи и най върлия доброжелател от близката кръчма.... а джамбазите явно в рамките на тези 6 часа докато висеше колата са работили в друг район ...най-вероятно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехххх това задно дясно колело просто плаче някой автоджамбазин да си го хареса :-)

Малко ще го затрудни свалянето точно на това колело :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.