Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.2 HTP 2004 g.


Ашко

Recommended Posts

Привет на всички! :D

Опитах с търсачката/за да не си навлека справедливия гняв на уважаемия модератор,ама не излезе нищо.

Налага ми се да сваля кората на задната врата - сложих зимна течност,ама незнайно защо вероятно е замръзвала,та сега се излива някъде зад кората и тече отдолу.Гледах я пустата кора,ама хич не вдявам как се сваля.Подпънах я оттук-оттам с отвертчица,ама не излиза. ](*,)

Някой да знае?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах намека,явно не съм обяснил добре. :smt034

Е,случва ми се.Благодаря за трайното внимание.

Кората е като леген,който стъпва върху издаден профил,т.е.щипките може да влизат в дупки в профила по челото му или отстрани/това исках да кажа с перпендикулярно или по остта/.А от това зависи как да дърпам/силно/.

Съжалявам за спаменето. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малее,аз си мислех,че свалянето е проблема.Слагането,слагането ме изтормози! ](*,) Щипките са поне 16 и са подвижни,след дълго целене я затворих,като паднаха поне 2.И всичко това заради тръбичката,която се беше измъкнала от щуцерчето на редуктора на чистачката!

Колега,благодаря още веднъж. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.