Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

G263


angel

Recommended Posts

Има такъв код. Ето едно проблемче. Това ще е температурния датчик, който е свързан с климатика.

 

http://www.seatcupra.net/forums/archive ... 44793.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,ми аз гледах за двигатела smile049

че няма такъв датчик и код

даже понеже колегата не беше посочил мотор и ги преглеждах за всичките двигатели smile175 и като се изнервих го питах какъв е мотора

професионално изкривяване :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Климатика ти няма да започне да охлажада като се стопли времето , защото датчика измерва температурата до изпарителя в купето . За по достоверно влез в 08 Measured values - канал 3 - поле 3 : там виждаш каква е температурата на изпарителя . Ако показва 99 градуса , сменяй го .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Кобра11 го е казал изключително правилно. По добре няма какво да се каже.Смяната му е доста гадна. каталожен номер 6Q0907543D. В Еуратек струва 39лв. Батко Сами AQW има като код на мотора за 1,4MPI мотора на Фабиа. Рядко са за разлика от другите 2 AME AZE но го има

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Кобра11 го е казал изключително правилно. По добре няма какво да се каже.Смяната му е доста гадна. каталожен номер 6Q0907543D. В Еуратек струва 39лв. Батко Сами AQW има като код на мотора за 1,4MPI мотора на Фабиа. Рядко са за разлика от другите 2 AME AZE но го има

не ме разбирате-гледах за кодовете на този датчик във кодовата листа на датчиците на мотора,а не за климатика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,можете ли да ми кажете как се сменя този датчик?Цялото табло ли се разглобява или само от към жабката?От коя страна на изпарителя стои?Всмисъл мога ли да си го сменя сам,че в противен смисъл ми искат 150лв само за смяната без датчика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес най на края го смених пустия му датчик smile152 smile152 smile152 Смяната му наистина е много зор.Докато разбера къде е ми побеляха косите.Благодаря на всички за помоща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Моя го смени Стефан от WV-Club 0896799135. smile126

Момчето е много съвестно и не дере кожи. Пожелавам му много клиенти ! smile152

Който има желание да си го смени сам ето малко инфо ! :smt034

http://www.fabia4fun.de/wbb/index.php?p ... eadID=8903

http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?p=53015

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Здравейте,

тъй като имам подобен проблем, като дискутирания в тази тема, реших да пиша тук.

 

Когато е по хладно, климатика работи, но когато стане доста топло (около и над 30 градуса), климатика тръгва когато си иска, като в повечето случаи не тръгва.

Мислих си да не е някой сензор и прегледах тези, които са дадени в HVAC секциятана на VAG програмката. Лошото е, че всико изглежда нормално и никъде няма записани грешки за каквото и да е било.

Ето и снимка със стойностите на няколко канала. Надявам се някой да може да помогне с мнение или предположение какво може да се погледне/провери.

s_flag

post-3561-13845346402_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

тъй като имам подобен проблем, като дискутирания в тази тема, реших да пиша тук.

 

Когато е по хладно, климатика работи, но когато стане доста топло (около и над 30 градуса), климатика тръгва когато си иска, като в повечето случаи не тръгва.

Мислих си да не е някой сензор и прегледах тези, които са дадени в HVAC секциятана на VAG програмката. Лошото е, че всико изглежда нормално и никъде няма записани грешки за каквото и да е било.

Ето и снимка със стойностите на няколко канала. Надявам се някой да може да помогне с мнение или предположение какво може да се погледне/провери.

s_flag

нивото на фреона май ти е на ръба и от температурата се влияе. Виж да го допълнят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.