Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на машината на времето


lent

Recommended Posts

Пускам тази тема за да ви покажа другата ми естелка smile113 и да ми кажете какво и липсва за да стане кола от нея.... smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и да ми кажете какво и липсва за да стане кола от нея.... smile103

Като начало може да и направиш още липси като теглича и огледалото на дясната врата! Иначе на снимки добре изглежда, но ще има доста работа по нея ако искаш да стане "струна"! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Видях че темата е повдигната,та между другото да спомена - автомобила се продава - до края на годината има застраховка,преглед трябва да мине по спомен чак през май 2010г.Оборудвана е с газова уредба с бутилка 50л.зад задните седалки,но изпарителя има някакъв проблем и колата не държи свободни обороти.Иначе на бензин няма проблеми,разхода е нормален, а колата е доста пъргава за 105.Двигателя е омаслен - явно изпускат семеринги .Основен ремонт му е правен 1999 срещу 2000 година.Оттгава пробега е около 40 000км.Скоростната кутия е 4-степенна.Ако несе продаде до края на годината за някакви смешни пари,заминава към Сплавкомерс.

Като цяло нямам намерение да предлагам тая кочина за каране,просто много коли станаха а и тя се изтормози вече много.Става само за части.Така че ако някой прояви интерс - колата се намира в Стара Загора и може да се види всеки ден.Ако някой има въпроси - 0887438220 - Ясен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.