Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Отключване на колата през GSM


bega4kata

Recommended Posts

пробвах на Полото ми и на Фабията-НЕ СТАНА smile157

УТРЕ ВЕЧЕР ПАК СЪМ НА КАФЕ С ПРИЯТЕЛИТЕ И ПАК ЩЕ ИМА ТЕСТОВЕ /със същите коли/ ЩОТО СЕ ЯДОСАХ

ма тоя път надалече-много надалече и ако не стане-срам и позор :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна,че моето дистанционно в определни ситуации лови и на повече от 40-50 метра :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека разгледаме постановката:

- имаме изградена връзка между два отдалечени GSM телефона.

- GSM излъчва към базовата станция сигнал с честота между 890 и 915 MHz и мощност типично 200 mW

- близо до единия GSM натискаме бутон от дистанционното

- дистанционното използва честота около 315, 434 или 868 MHz и мощност типично <10 mW

- дистанционното излъчва еднократен пакет с много малка дължина типично 20-50 msec

- за да попадне изобщо някакво влиние върху втория GSM, то трябва да премине през базовата станция

- базовата станция има много селективен вход и не може да приеме по никакъв начин пряко сигнала от дистанционното

- дори и да се получи влияние от интерференция, то не може да бъде препредадено към втория GSM, а просто грешните данни ще бъдат игнорирани от базовата станция

- влияние през разговорния тракт на GSM е изключено, защото то ще бъде унищожено от кодека и не може да бъде възстановено по никакъв начин във RF честотите (с една дума може само да се чуе в отсрещния GSM)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как можа на някой да му хрумне тази щуротия която е повече от глупава. Най-се чудя на тия които са пробвали smile161 .Ама карай-така се чудих и за наивниците изгорели в "пирамидите" , и за тези-във "доверителните фондове" и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ СТАААВААА!!!!

големи тъпаци сме били преди 2 вечера пред бара ](*,)

някой спомена и ние айде......

модератора да трие,че да не ни се смеят от другите форуми :oops:

smile121 smile121 smile121 smile121

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol::lol::lol:

Кат не става сега идваш с Миро (Хашек) и ти тук в Родопската на 7ми февруари, че няма да е зле да се отсрамиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо,с удоволствие бих дошъл.

Но за съжаление едва ли ще мога,а съм и на рожден ден на който не мога да не отида.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ама въобще не е за триене след време ще я пусни някой нов потребител и ще имаме

готов матРиял по темата smile178 :mrgreen: и ще му се смеем :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.