Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сравнителен тест: Accord 2.0, Superb 1.8 TSI, Passat 1.8 TSI


Ferdo

Recommended Posts

Средният клас расте непрекъснато – и в буквалния, и в преносния смисъл. Най-големият в този сегмент към момента е Skoda Superb, но дали чешкият модел ще успее да надделее над технологичния си донор VW Passat и съвсем новото издание на Honda Accord?

 

http://ams.bg/?act=content&rec=4558

 

acr6f9a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И победителят е ...! smile159

 

 

естествено, че VW PASSAT.... в офиса имаме и PASSAT и NEW SUPERB.......... е PASSAT-а класна кола...а шкодата има още много "боб да изяде" ..... (това е лично мнение) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,много точна и обективна съпоставка между Супърб и Пасат. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че имаме шкоди не значи че са най велики smile113

А ти кога за последно си влизал в новия Супърб? А в стария? И дали си ги карал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че имаме шкоди не значи че са най велики smile113

А ти кога за последно си влизал в новия Супърб? А в стария? И дали си ги карал...

 

Добър въпрос. :smt017

 

На мен колегата The Freshmaker ми сподели същите наблюдения относно Суперба(че е по-добър от Пасат) след официалния медиен тест в Авствия(или може би не беше там, но все едно). В интерес на истината останах скептичен, докато не седнах в Суперба в ЕТ. А и съвсем нормално е да е в някои отношения по-добър от Пасат - все пак той е на пазара от няколко години(Като излезе новия Пасат никой няма да мисли, че Суперба е по-добър от него :mrgreen:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ве теб та знаем,че от как се е появил му ..реш отгоре!Ама хората друго казват!

това че имаме шкоди не значи че са най велики smile113

Ти на твойта Skoda ли и викаш?!!! smile001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки има право на мнение и е редно да му бъде зачетено! Въпроса е как го споделя. Едно е да напишеш "Х е боклук", друго е да кажеш "У е по-добро от Х", нали?

 

По темата - пасата ми е по съръзмерен от Superb-a. Но пък при еднаква цена Superb-a е значително по-добре оборудван. Накратко - бих си взел Superb-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.