Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

игричка за свободното време


bega4kata

Recommended Posts

да

има я в замундата

това е най реалната игра която съм играл/А АЗ ИГРАЯ МНОГО И САМО РАЛИТА/

след настройки на чувствителноста /и по-точно поднасянето на задницата и спирачното усилие на закъснение ако ще се играе с клавиатура/колата става най реална и приятна за каране.Най добрата рали симулация

по добра е от колин дърт и 04 05

Октавия оригинално няма в играта,ако някой иска щему я пратя на скайп

за теб колега има и фабия врц smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да

има я в замундата

това е най реалната игра която съм играл/А АЗ ИГРАЯ МНОГО И САМО РАЛИТА/

след настройки на чувствителноста /и по-точно поднасянето на задницата и спирачното усилие на закъснение ако ще се играе с клавиатура/колата става най реална и приятна за каране.Най добрата рали симулация

по добра е от колин дърт и 04 05

Октавия оригинално няма в играта,ако някой иска щему я пратя на скайп

за теб колега има и фабия врц smile169

 

Ами,кажи къде да ми пратиш там каквоото трябва пач ли е за фабиа :)

ако по скайпа,,, krank_naftex е моя :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:c8ab3f38

за геймарите от форума

на тази октавия давам газ,моята като почива ;)

Аз играя на ПС 2 некво В-рали и то е много добро ,там има фабия.

Трябва да ти кажа че е супер когато играеш с равностойни играчи ,някой път разликите са в 10ти от сек. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз пък никога несъм играл на тея Плейстейшани ,мислия че са излишни пари,ако си имаш комп smile169 .По-яко ли е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, аз пък никога несъм играл на тея Плейстейшани ,мислия че са излишни пари,ако си имаш комп smile169 .По-яко ли е.

По яко -не,ама на вилата нямам комп.на който може да се играе,а и е по удобно,щото караме един след друг ,а и джойстиците имат дълги кабели и става в легнало положение. :smt030

Нали се сещаш че за да играем в мрежа си трябват 3 компа ,а ако е един трябва да се редуваме на стола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-яко е, разбира се, да джиткаш на PlayStation. Няма база за сравнение с компютъра. Предимствата са много, но ще изборя само основните:

1. Излишни пари? Напротив, ако играеш, за което и става дума, PS излиза доста по-евтино. Каквато и игра да сложиш в PS, тя ще тръгне, при това на макс. характеристики. А не да се чудиш да правиш ли ъпгрейд на компа заради новите заглавия на пазара, да ги играеш на средни характеристики (губи се кефа) или изобщо да не ги играеш. Защото една геймърска машина си иска своето на всеки 1-2 години. А нали се сещаш PS2 на колко години е и че все още излизат нови заглавия за него :)

2. Дали е по-яко? Колко инча е един монитор? 19"? 22"? Разликата е огромна, когато вържеш PS за някоя 42" плазма или lcd.

3. Практичност и удобство? При PS не се разправяш с "абе този драйвер на видеото нещо не е читав", "ех, заби Бозето", "уф, пак ъпгрейд", "абе този сериен номер не става", "с крака ми дава черен екран" и т.н. Слагаш диска и играеш, колкото ти душа иска.

4. Да коментирам ли PS3 - графика, характеристики, възможности? Излишно е, нали :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли прав си ама не 100%.Играта в мрежа е друго нещо,а при ПС като мина аз пръв и те ме гледат,после като минават етапа и на местата където има "засади" те внимават ,а това внимаване ако аз съм допуснал грешка там се измерва в секунди .

Иначе си прав че на тв.си е друго,ама тук ставаше въпрос ако вече имаш добър копм.дали си заслужава и ПС. :smt030

А и на ПС си трябва чип ,иначе една игра -80-90лв.а за компа бегай в замунда и с малко желание и късмет ако попаднеш на читаво кракната игра -играеш.

Абе и в 2та варианта се забавляваш което е по важното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,е тая е мойта. smile168 Често пием шампанско заедно. smile179

видеото е от колина не от р.б.

а относно плейстешъна-определено за

купуваш и 4-5 години всичко върви и е с маняшко качество

а моя комп-през година 2 давам по 1000 лв за ъбгрейди и глупости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле :) По нататък да взема да си купя един ли.Само трябва да си намеря противник щото сам ще ми омръзне :) .Те сега как вървят цените на последния ПЛ да кажем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле :) По нататък да взема да си купя един ли.Само трябва да си намеря противник щото сам ще ми омръзне :) .Те сега как вървят цените на последния ПЛ да кажем ?

http://www.pulsar.bg/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понеже съм малко "ретро" от към компютърна техника :mrgreen: си бръмча с една Fabia S2000 или Fabia WRC в Colin McRae Rally 2.0 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък понеже съм малко "ретро" от към компютърна техника :mrgreen: си бръмча с една Fabia S2000 или Fabia WRC в Colin McRae Rally 2.0 smile001

smile159 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм много тъп ама немога да ги кача тея допълнителните коли :smt019 някой ще даде ли съвет как става на Колин 2 че полудях вече smile150 ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно съм много тъп ама немога да ги кача тея допълнителните коли :smt019 някой ще даде ли съвет как става на Колин 2 че полудях вече smile150 ](*,)

 

Разархивираш ги(поне мойте пачове са във формат zip или rar) пействаш ги в папка Cars(пита те искаш ли да замениш вече съществуващите файлове --> ОК). Тъпото е, че специално при колин2 не сменя името на колата(примерно Fabia S2000 пише, че е Пежо 206 :mrgreen: ). И това е в общи линии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.