Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Фабия, втора ръка от ЕураТек


stanton

Recommended Posts

Здравейте форумци,

 

През пролетта планирам закупуване на първия си личен лек автомобил и правя проучване. Търся малка, икономична, градска кола със следния клас оборудване: ABS, airbag, климатик, ел. стъкла, фарове за мъгла, до 70 000 км, произведена след 2003 година.

 

Колебая се между офертите втора ръка на ЕураТек (Шкода Фабия Хечбек, 2003-2005 година) и на Аутотехника (Сеат Ибиза, 2004 година). Насочих се към официалните представителства на тези две марки, а не към авто-къща/частно лице, защото това ми дава известна увереност и спокойствие, че купувам поддържана кола с ясна история.

 

Имайки предвид горното, бих искал да ви попитам няколко неща:

 

- кой от двата автомобила бихте ми препоръчали от чисто технически аспект: здравина, комфорт, надеждност, стабилност на пътя, поддръжка...

 

- ЕураТек дават ли някакви гаранции за техническото състояние на автомобила, който предлагат? Заслужават ли си като цяло автомобилите им - техническо състояние, цена?

 

- вечният спор: бензин или дизел?

 

 

Ще се радвам да споделите вашите мнения, впечатления и препоръки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фабията е много по здрава и комфортна от сеата ако искаш икономичен двигател по-добре дизел 1,4 или 1,9 тди в еура тек употребяваните коли са доста скъпи и са карани в България а и изборът им е ограничен виж обявите в мобилето има добри предложения нов внос поздрови

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stanton ако е още валидна обявата виж това. Според мен поне си струва.

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 14&t=12333

Разгледай и това

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 14&t=12193

Предвид отворените еърбегове може да има и коментар на цената.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колите втора ръка в ЕТ излизат далеч по-скъпи от същите купени от авто къща/човек. Естествено и сигурноста на кола купена от ЕТ е по-висока пък и и знаеш историята. Въпреки това аз лично не бих си купил кола втора ръка от ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен новия внос е по-скоро недостатък, от колкото екстра. Предпочитам кола, купена от човек, но излязла от ЕТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

- вечният спор: бензин или дизел?

 

 

Ще се радвам да споделите вашите мнения, впечатления и препоръки.

 

smile106 Ако искаш да върви и да бръмчи , а и да гори малко ... си за дизел,

smile113 Ако искаш да върви без да трака , но да не гори малко ..... бензин... ,

мое мнение , моя препоръка ... smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.