Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вчера за малко да стане беля.......


M0rGaN

Recommended Posts

То тия дет ги праят тез маневри са си бг реисъри - не че са големи състезатели

просто после ще се возят само с реиса. Трябва да се е***и ****** за да

предприеме такава маневра ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера карам по 1бул.не му знам името посока ц.гара

 

и със скорост към 45км той прави тази

маневра

 

без да намали без мигач нищо

 

694180045.JPG

 

и добре че колата спря (Благодаря на АБС и спирачките и гумите)

 

и искам да изпратя много специални поздрави на шофьора и неговата фамилия...

Няма 2 мнения,по улиците е пълно с дебили и трябва да си отваряш очите на 4,не се знае кой и с кво ще те изненада.Браво че си се справил.

:smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълно е със "специалисти" на пътя ](*,).

 

Иначе онзи ден рано сутринта станах свидетел на следната трагикомична случка - как една баба Лада 1500, в период на полуразпад, бе изпреварена от задната си лява гума по бул. Евлоги Георгиев в посока Военна Академия. :mrgreen: Чиста случайност, че на пътя нямаше други коли и не стана някоя верижна катастрофа. Още един пример в подкрепа на затягането на режима за преминаване на ГТП :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами радвам се,че ти се е разминало и си прави правилните изводи,щото става все по-зле !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече на подобни инциденти не се впечатлявам.Сигурно толкова много са ми се случвали ,че вече съм претръпнал :lol: Най-пресния случай бе онзи ден.

Чакам на кръстовище, зад трактор, който по необясними за мен причини тръгва на зад.Ако не бях достатъчно сръчен с потеглянето на задна скорост щеше да са много лоши за мен последствията . Късмет извадих и аз че пък зад мен нямаше никой.Викам му после на оня лумпен с трактора, а той гледа умно и отговаря:Абе..я не съм та видел бе :evil: Теглих му една п@@ка м@йна и продължих.

Та...случки най-различни.

Молете се само онзи от горе да ни пази .Кретените няма да се свършат. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен днес ме засече една Фабия ](*,) (защо по дяволите точно Шкода - сърце не ми даде да му отвърна на жеста). След Арена Запад по посока центъра булеварда (3 ленти) прави една S-образна чупка. Човечецът си мина от лява в средна лента на завоя без да му мигне окото. Ама че аз (с друга Шкода) съм зад него..... После по същия начин мина от средна в лява лента. Около него имало било коли. Абе той си взема завоите бе хора. К'ви сме ние околните та ще му пречим. Не ни е срам. И на Voodoo. Не те ли е срам и тебе да пишеш тука по форумите кой как завива. Човека си завива. Няма та чака тебе я. Ааааамаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

shema.jpg

 

Ето, преди нова година какво "измисли" неква увсъ с един Ескорт Комби на светофара в дружба под пътя за летището, аз съм 1, заедно със 2 си гоним с около 50 да хванем зеленото, там е ясно кога щрака светофара. Тази си зави най невъзмутимо, без да промени скоростта си от около 20км/ч. , изглежда не видя светофара, а динашкото е че го направи от дясната лента при спрели чинно 2 други колони... Малко след това осъзнах, че ако 3 и 4 бяха микробуси и не я бях видял през прозорците им как се изсулва щях да я уцеля точно в шофьорската врата и щях да я оставя на място и просто ме заболя главата :(( Наложи се да пийна една извънредна ракия у нас. ;)

Както каза Бисер много правилно - дано оня отгоре да гледа, защото има много изтребители... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

694180045.JPG

 

shema.jpg

 

Е, един път и аз да оспамя нещо.

С тия картинки заприличахме на един полицай от сутрешния блок по BTV (при Баречката).

Много е сладък. (Както и ние)

:smt030

А по темата - Voodo - на ден правя по 100 - 150 км в София. На такива случки съм се наглеееее-е-е-е-еедал, та няма до къде. А пък - колко съм се изпсувал... Имам чувството, че вече ги "предчувствам" простотиите и наглостите от 500 м преди да се случат. Никой обаче не е застрахован и само се моля да се случват по-отдалече и аз да не блея. При толкова натоварен трафик и при такава разпасаност и безхаберие (направо простащина) не може без това. За жалост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби прав си, и аз уж ги предчувствам и акъла ми е на 8 посоки 200м радиус, но никой не е застрахован.. Оня да пази, че лошо. Внимавайте и за луди пешеходци с тъмни дрехи.. Добри спирачки, хубави гуми и акъл в главата - друго не можем да направим..

 

А за картинките - ми заразих се, ако и други се включат може цяла колекция да стане, но мисля че по-добре съм я нарисувал с gimp-а от оня катаджия при Бареков ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.