Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте на всички Шкода запалянковци


slavi86skoda

Recommended Posts

Здравейте на всички,скоро разбрах за сайта та реших и аз да се регистрирам.Първата кола на баща ми бе Шкода 120л. и на мен ми хареса много,преди около 3 год. 1 комшия ми каза за 1 Шкода 105л. че я продават за малко пари ако искам да е взема.Та отидох аз видях е горе доло бива и е купих.Отначало с баща ми е предвиждахме за части,но аз реших да е пооправя да е карам.Като е купих нямаше прагове и 1 вежда бе изгнила.Смених ги и оправих салона че ватре нямаше нищто.Регистрирах е в Кат покарах е известно време но 1 вечер с приятелите правихме експерименти с нея и уви ударих е но леко малко калника искривих и бронята.Викам си на акала време е и за боя щтото ван още не я бях оправил.Та хванах се с приятелите оправих калника поистрихме я бронята обаче не можах да е исправя и намерих същата но с допалнение на пежо 206 готова от 1 приятел сащто Шкода запалянко.Обаче мен много ме дразнише каква стоика вади по принцип та посаветвах се тук там и разбрах че стават пружини от Форд.Смених ги предницата се намръщти боядисах е сложих тази броня и стана красавица.Скоро прегрях двигателя и направо смених целия в момента сам с двигател на 120л. а моя Шкодак е 105л. и да ви кажа честно има разллика във варвенето.Та ето я и нея. post-3633-138453072259_thumb.jpgA vi6te q i neq.post-3633-138453072323_thumb.jpg[

post-3633-138453072329_thumb.jpg

post-3633-138453072333_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега. Много добре изглежда колата :smt017

 

(Само пиши на кирилица,че модераторите ще те "подгонят")

 

 

 

:mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега,те скоростите на 105 и 120 са едни и същи.Единствената комбинация,за която се сещам е двигател от 120 и шлайфана глава от 105. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt004 Браво Колега!

Добре дошъл при нас!

 

Много е добра Шкодата,след дребни детайли за доизкусуряване ще стане истинска красавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно, добре изглежда :smt017 Добре дошъл и да се застоиш :) Питай за каквото искаш - виждаш че се отговаря, особено по техническата част ще имаш винаги бързи и верни отговори от колегите :smt017

 

и много безаварийни километри със шкодето - поздравления че си избрал ной-доброто от тези години smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей,ами опират тампоните в носача през около 6 месеца ги сменям а возията е променена напално,малко друса и усещаш всички неравности на пътя неприятно е но свикнах.А не помня точно от какъв модел бяха но ще питам майстора и ще ти кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има го в раздел срещи можеш да прочетеш по-подробно,а иначе на соколския манастир край град Габрово smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре изглежда колата.Има само някои малки неща да се барнат,за да стане още по-добра според мен. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.