Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставяне на оборотомер на Фелиция


Biso

Recommended Posts

Здравейте колеги,така се случи ,че моята Фела от LX почти се превърна в GLX,незнам колко има смисъл,но и сложих плюшен салон,барче,тасове,лайсни ,ветробрани,претстоят и още ъпгрейти и реших ,че като ще е гарга да е рошава,та искам да разбера/знам ,че има колеги които са го правили/трудна ли е "оперцията" по поставяне на оборотомер от GLX и кой евентуално и къде би се наел да го направи.До сега сам се справям с подобренията,но това едва ли ще мога.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм свалял на Форман ,но и на Фелиция невярвам да е трудно.

 

Виж тук как се сваля таблото,като го свалиш ще се види как е прикрепването,но със кабелите незнам как е

 

http://translate.google.bg/translate?hl ... /%26hl%3Db

 

Търси в подточка "На борда на електрическите",ако не се отвори веднага на материала,а ще има да четеш и за много други неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно е ако намериш правилния оборотомер + цялата платка на таблото ... сменят се комплект т.к. всички елементи са запоени на голямата платка ... при карбураторен мотор се добавя маса към корпуса на моторчето на оборотомера т.к. липсва по куплунзите и да си призная честно не съм я и търсил къде е , а при инжекционните директно се монтира без допълнителни промени .

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не си вземеш един оборотомер,има ги по Илиянци във различни форми и се закрепват към таблото като допълнителен уред и само търсиш къде да свържеш кабелите,за които има упътване ,кой кабел къде се свързва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лош вариант,особено ако се постави на шофьорската греда с конзола.Има снимка от обява на колега ,който си е сложил на Фабията, в раздел Продава и стои доста добре,а и е доста по-лесно като изпълнение.

Мисля,че това ще е и моя вариант.Само незнам конзолата как се захваща.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.