Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за болта


CTAH

Recommended Posts

моята идея е да сменя на шкодата болта на коляновия вал дет държи ремъчната шаиба с такъв от лада за да мога да ползвам манивелата ако ми се наложи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята идея е да сменя на шкодата болта на коляновия вал дет държи ремъчната шаиба с такъв от лада за да мога да ползвам манивелата ако ми се наложи

Колега,сложи си устройство за запалване от резачка До сега колко пъти ти се е налагало да позлваш манивела.

Аз мога да ти дам едно предложение,вместо манивела,ползвай акумулатор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на ладата няколко пати на ден а шкодата немисее налагало още да се мъча да я паля по друг начин

Вместо да се цапотиш и да разваляш нещо направено- да взема да ти подаря чифт кабели и като закъсаш да спреш първия срещнат и да го помолиш да ти даде някои друг Волт.

 

ПП: Иска ми се да те видя как си се надупил и как въртиш с манивелата... smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ПП: Иска ми се да те видя как си се надупил и как въртиш с манивелата... smile153

Аххх ти... палавнико :smt032 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххх ти... палавнико :smt032 :smt030

 

smile188 Ей, да не си помислиш нещо... Усетих на къде биеш ама ще те разочаровам smile001 Кой за к'вото си мисли... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манивелата е много полезен аксесоар, но при изправен двигател.

 

Момчета, стига де! Живеем в 21ви век. Какви манивели ви гонят!??!?! И предполагам колегата дори не говори за Лада а за Жигула защото по мой спомен след москвич осмак и жигула манивела вече и руснаците не слагат!

Пък и ефекта от манивелата ми е малко съмнителен. Ако колата е дизел няма начин да я запалиш с манивела. Ако е бензин по-добре да я бутнеш 10 метра отколкото да въртиш като гламав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласявам се с мнението на Пепи. В крайна сметка наистина това с манивелата май приключи много отдавна. Сега има бутане, кабели или.....градски транспорт. Лош вариант само е да си офроуд на връх Твърдишкия проход през зимата, вечерта в Неделя. Тогава само Господ може да ти помогне.

smile188 Манивелата е наистина много полезен аксесоар...прекрасен съветник при пътно неразбирателство. smile188

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маитап маитап ама ладата вечер на зарядно сутрин пали ,а на бензиностанцията вече загряла с манивелата веднага пали. Може да ме гледат малко странно но такав е живота няма пари за нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя има някакъв определен смисъл да се използва манивела-ЗАЗ-овете имат такова нещо,но като се замисля сравнението не е много подходящо,защото какво да очакваш от кола,която парното и е бензинова печка-пожар!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата ЗаЗ е много интересна

http://avtomobili.info/d.php?s=vr&rvi=252

Наистина и аз имах един познат който кара такова нещо 3 месеца и беше водил гаджето на Панчарево.. и бяха правили 3-4 ползотворни почивки по 15-на минути "да се охлади мотора"... Та общо взето - романтична кола... но гледайте гаджето да не е по ячко да не отнесете някоя и друга манивела по гърба ако сгафите нещо.. smile036 smile036 :mrgreen: :mrgreen:

 

CTAH, Шкодата е доста по-пипнат автомобил от споменатите руски творения, не се бъзикай с нея ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.