Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

felicia скърца при завой ????


ivanko

Recommended Posts

Здравейте, от няколко седмици шкодата нещо взе да скърца.Започна в студовете и си мислих че е замръзнала затова го прави. Сега се стопли а тя продължава да скръца при по остро завиване.Кажете от какво може да е преди да я карам при майстор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми намирисва на каре по скоро трябва като хъркане да се чува от колкото скърцане може от студа да се спукал маншона и да е влезнало вода. но нека и други колеги да дадат мение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivanko дай малко повечко подробности за това скърцане. Такова ли е като това, което описва ХС^^The_Devil^^ или не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен скърцаше от шарнира на носача ,и тъй като носача е към 60 лв го излекувах временно с 1 спринцовка масло.

а може да скърца и от кормилния меанизъм евентуално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен скърцаше от шарнира на носача ,и тъй като носача е към 60 лв го излекувах временно с 1 спринцовка масло.

а може да скърца и от кормилния меанизъм евентуално

 

От шарнир е възможно, но защо ще слагаш носач като можеш да си смениш само шарнира.. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами от сервеза ми казаха че я нямат налична и са я поръчали някъде за около 70 лв каре ще ми вземат поне 30-40 за труд и утре олеквам с около 200 кинта :smt004 :smt004 :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяха ми споменали,че карето е над 100лв.(външното) :smt017

Просто има много производители. Тези на колегата по 70 не са оригинални примерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са ментаци защото хората такова искат. :!: Иначе желание да имаш винаги ще си намериш оригиналното но в повечето случаи цената не е много като за нас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.