Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Nexus навигация


Recommended Posts

Извниявам се предварително ако има вече тази тема, но не можах да открия нищо по въпроса....

Имам Октавия, преди фейслифта, 2.0 TDI DSG, навигация Nexus. Карам я от една година и не мога да намеря CD с карта на България и Балканите за тази навигация!!!! Някой може ли да помогне???

 

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих ти картите за Европа, но за съжаление България я няма там. Изобщо не знам дали има карта на България за този модел и дали изобщо ще се обновяват наличните карти. Ето точно какво намерих - ако си заинтересован пиши ми и ще ти пратя TORRENT файла да си го смъкнеш направо. А и още нещо - диска е за същата навигация но монтирана в VW - и предполагам ако си я инсталираш на твоята навигация може да ти смени Логото от Шкода на VW - но не съм сигурен.

 

VW DVD Navigation (Europa V4)

 

Год выпуска: 2007

Платформа: RNS MFD DVD RN S2 DVD

Рзработчик: Blaupunkt, Tele atlas

Язык интерфейса: немецкий

Описание: Карта Европы :Андора,Бельгия,Дания,Германия,Финляндия,Франция,Греция,Англия,Ирландия,Италия,Лихтенштеин,

Люксембург,Монако,Голандия,Норвегия,Австрия,Польша,Португалия,Сан Марино,Швеция,Швейцария,

Словакия,Испания,Чехия,Венгрия и Ватикан для встроенного навигатора типа RNS MFD DVD и RN S2 DVD.

Подходит для моделей : VW Caddy Life(2KO) 2005, Golf(A5) 2005, Golf GTI(A5) 2005, Golf R32(A5) 2005/09,

Golf Plus 2005, Touran(A5) 2005, Jetta (A5)2005/08, Passat Lim.(B6) 2005,

Passat Var.(B6) 2005/08, Touareg до 2005, Multivan(T5) 2005.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Някой успя ли да намери карта на България? Също така бих свалил другите карти, ако някой ги качи в някой торент сите.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не се надявай за карта на България... Няма и няма и да има smile175

А за карти на Европа потърси или в гугъл или направо в rutracker.org и търсиш "TravelPilot DX". Има и специфичен начин на записване, който лично аз не можах да направя и се отказах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Някой дали има по-нова версия на картата за Европа? Налага ми се да пътувам до Австрия, и се чудех, някой ако има диск, да взема да го презапиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.