Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Може ли да си сменя фаровете?


octavia31

Recommended Posts

Здравейте почитатели на Румстър,

Сдобих се с 1 бр. 1.9 105кс., втора употреба, smile113 но е с прожекторни фарове и не ме кефат. :smt018

Искам да му сложа тези с лупата. Проверих в ЕТ 240лв./бр., но не знаят дали стават.

Викат дай колата ше ги пробаме. Ама аз реших да питам преди това, ако някой е слагал, моля да сподели. :?:

 

 

Mod. Edit Stenly - Моля не използвай bold в цялото си мнение :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не е слагал досега фарове с лупи на Румстър. Ходи направо в ЕТ да ги пробват. Според мен ще станат без проблем - захващането трябва да е 1:1. Пиши после какво е станало. Ако цената наистина е такава, дълбоко ще се замисля дали да не инвестирам в едни такива фарове след едно известно време :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте почитатели на Румстър,

Сдобих се с 1 бр. 1.9 105кс., втора употреба, smile113 но е с прожекторни фарове и не ме кефат. :smt018

Искам да му сложа тези с лупата. Проверих в ЕТ 240лв./бр., но не знаят дали стават.

Викат дай колата ше ги пробаме. Ама аз реших да питам преди това, ако някой е слагал, моля да сподели. :?:

И аз съм с прожекторните фарове и не ме кефеха (също се бях замислил за присаждане на лупи+ксенон) докато не боднах едни крушки Филипс екстрийм пауър. Стана като ден и сега изобщо не смятам да се занимавам да сменям фарс. Та идеята ми е че по-скоро крушките на тези фарове които слагат от Шкода оригинално не струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още се чудя, ](*,) от една страна ФИлия е прав, но пък от друга много по агресивен става.

А както всички знаем размера има значение.

Мерси за мненията, ще пиша кво е станало.

До скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още се чудя, ](*,) от една страна ФИлия е прав, но пък от друга много по агресивен става.

 

И от трета страна - можеш да си сложиш ксенон без притеснения, че избождаш очите на насрещно каращите(което е доста често явление при рефлекторните фарове :?).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

прожектор=лупа

 

на колегите с лупи определено бих им препоръчал да сложат ксенон

не само заради по-доброто светене

обикновените крушки доста греят, а това с течение на времето е пагубно за рефлекторната част на фара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете стават. Те са абсолютно еднакви по размер и захващане. Незнам единстено с тоците как ще стане хавата защото едните са с Н4 обикновените, а тези с лупите са с Н7 и някво моторче дето измества крушката като минеш на дълги. Това моторче го няма във фара и върви отделно. Тъи че сложиш ли фарове с лупи дост трудно ще направиш да имаш дълги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.