Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газ на 105Л


Bozi

Recommended Posts

Колеги, търсих във форума нещо по-въпроса за монтирането и експлоатацията на газова уредба на моделите 105/120 и по-специално за 105L, но нищо не открих. Може би доста е писано затова. Бихте ли ме насочили къде да го намеря или ако някой има опит накратко да го сподели. Интересува ме дали изобщо има смисъл да се прави на този слаб двигател и какви са особеностите при монтирането и горе долу какъв е разхода. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, търсих във форума нещо по-въпроса за монтирането и експлоатацията на газова уредба на моделите 105/120 и по-специално за 105L, но нищо не открих. Може би доста е писано затова. Бихте ли ме насочили къде да го намеря или ако някой има опит накратко да го сподели. Интересува ме дали изобщо има смисъл да се прави на този слаб двигател и какви са особеностите при монтирането и горе долу какъв е разхода. Благодаря предварително.

Слагай смело.Разлика във вървенето няма.Разхода е доста разтегливо понятие,но ако всичко е наред 7/100.

Бутилката може да се монтира зад седалките,както и отпред в багажника.Ти решаваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Колега извинявам се че пиша в твоята тема но искам да попитам според някои по компетентни колеги моята 130 ка какъв разход ще дава на газ при нормално каране изпаритела е италянски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, слагай не се колебай! С моята 105-ца на газ вървежът е съвсем приличен за този двигател- до към 120 км/ч си ги прави, разходът ми е около 7-8 на 100, струва си, особено ако и уредбата ти е качествена и не се впускаш в ремонти често.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята имаше такъв разход, докато не се разбра, че изпуска по малко-нови буренца стегнати с нови гайки-на входящата и изходящата на газовоя клапан и тази на изпарителя и всичко си заспа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.