Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какъв е средния разход на предишната Октавия 1,9 TDI ?


Chelsea

Recommended Posts

....как от Бизнес-парк Младост до Разсадника, без трафик - около 22:00 часа - може да се вземе с разход 4/100 - с абсолютно нормално каране! Ще ме обвинят в шмекерия с фотошоп-а :smt032

...

 

Симеоново - Стрелбище среден разход .. 2.6 smile168 Е, обратния маршрут беше почти 7, ма това е друга тема smile001

 

И аз така - от Траянови врата до Калугерово: разход 1.8 л./100 км. Е, обратен маршрут също няма, ма това е друга тема, макар че не трябва да бъде друга тема, защото темата е: "Какъв е СРЕДНИЯ РАЗХОД ....."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдиии, тука пак стана седянката!!!

 

Тая работа с разхода - на Велко и PRR-то направо им завиждам - тия техните стойности ги правя само след 10-11 часа вечерта, и то не всеки път (ся не вписвам пътите когато просто ми се искало да усетя де що Нютон-метри се подвизават под капака, щото тогава за разход никой не говори). През другото време борбата е да съм под 10/100.

 

И КЛИМАТРОНИК ВСЕ ОЩЕ СЕ монтира на ТУР - погледнете ценовата листа, пък ако не виждате - ще помоля от Еуратек да ми дадат списъка с екстрите. Когато през 2007 взехме нашата беше 700лв върху стойността на климатика - т.е. Съни Тур + 700лв = Тур с климатроник.

 

П.П. Велко, дай някой ден да покараме "врата до врата" и да засечем разхода. Много хубави цифри подаваш, пък все недостижими ми остават ;)

 

EDIT: Ами средния разход на моята е около 7,2 - това е около 60-70% градско. Скоро видях на един колега в подписа линк към сайт, в който събират такива данни и се записах. Ще видим дали неговите сметки са като на компютъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

И аз и Велко ясно написахме, че това са просто изключения по мнооого особени маршрути :mrgreen: И двамата написахме средния си разход: 5.7! Това е реалния среден разход за този модел. За справка аз съм с 90 коня а той със 110, но, както и по документация, е равен.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.