Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Данъци за 120


maxrpm

Recommended Posts

Интересува ме колко е данъка за 120 модела "38kW" (при мен 1984) и за този които го водят "39kW" (при мен 1985) (погледнете си киловатите в големия талон) и лихвата още ли е 1% на година. Става дума за данъците за 2008 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че от една година данъкът за автомобилите се води местен и се определя от общинските съвети по места, разбирасе в рамки определени от МС. Не съм на 100% сигурен, но ако е така, първо ще трябва да провериш каква е ставката за твоя район. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен последно плащах за 120-ката 15-18 лв данък. Лихва има и хич не е малка, тия дни ще мина и ще плащам последния данък и ще пиша пак колко е излязъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз платих за 2008 и 2009 данъка на 9 тоя месец и ми взеха общо 38 лв.Нали за пътния данък става въпрос :roll: щото сега не мога да се сетя за друг :oops: иначе информативно прегледа ми струваше 25лв. застраховката не помня колко беше :oops: ,някъде около 130лв. по спомени.Дано съм бил полезен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

ходих, проверих, оказа се че за 1 шкода данъка за 2008 е 28лв заедно с лихвата за 2008 година. Данъка за 2009 ми става платим едва след април месец 2009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам къде си ходил или дали за 120 -ки има друг срок ;)

Но аз понеже ми преместиха данъчната служба до нас ( а преди беше до работа, а и имах и други проблеми с НАП, за които смятам да информирам хората утре примерно), го платих на 13.02.2009 - това за 2009.

И не виждам проблем ако си платиш за 2008 веднага да си платиш за 2009 - имаш 5% намаление ако платиш до 30 април ( за 2009 говоря).

При мен лично отсъпката беше 0.88 лева.

Поочвам да се съмнявам дали имам катализатор !!!

Макар,че данъка ми се е вдигнал спрямо миналата година , но катализатора няма нищо общо.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платих 8.87 лв за 7 месеца - до 31 юли 2008 (тогава я снех от регистрация в общината), което прави 15.20 лв годишно, лихва 0.66 лв, в талона ми пише 37 киловата (около 50 коня), иначе май вземат пари като за 38 киловата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.