Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Разрешен - Въпрос по ел-инсталацията на Фаворит


joeless

Recommended Posts

Проблема се оказа недоглеждане от моя страна - всъщност всичко това се е крепяло на един 7.5А бушон :-k

 

 

Изчезнаха ми едновременно

- осветлението на таблото (индикаторите светят, но не и общата подсветка), осветлението на приборите за отоплението

- десен габарит - индикатора за габарити на таблото също не свети

- фаровете за мъгла

 

Току що прегледах схемите в книжката - не са на един бушон

Проверих и бушоните, разбира се, но са ОК

Отивам да си купя нова крушка за габарита, но много ме съмнява че белята е от това.

 

Все пак да попитам хората които са си играли с кабеляка - Наистина ли всичко това е последователно свързано? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Незнам колко ще ти е от полза,но все пак ще ти кажа,че от една изгоряла крушка на габарита на Фелата,ми отказаха стоповете,аварийните,лампата в купето и централното заключване.Така ,че напълно е възможно.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.