Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове за Фабия


Michael

Recommended Posts

Това е ксенонов фар за оригинално вграждане. РС-ките са с такива. Можеш да си ги набавиш от някоя счупена РС-ка или Еура Тек. За блъсната РС-ка по моргите не съм чувал. Остава ЕТ, но мисля че цената няма да ти хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да. И аз си мислех, че отговора ще е подобен на този , тъй като съм разглеждал доста и съм ги виждал само на РС-ките.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 800лв струва бройката в ЕТ (поне така съм чувал)!

 

Иначе по интернет има различни модифицирани фарове за фабия.

За съжаление в момента има мн грозни модели с елипси, тип БМВ-можеш от супершкода да си ги поръчаш

 

- старите фарове (тунинг на ф-ма ЛИОН) бяха уникални.

Намират се но трудно:

http://cgi.ebay.com/Skoda-Fabia-Xenon-H ... otohosting

Може да ги видиш в Интересни връзки (малко красоти) последните снимки (2те Фабияни -сива и червена комби с черни репетки).

 

Потърси в И-бей-там са около 700лв, но комплект!

Е момента един чешки колега продава своите!

http://www.forum.rs-club.cz/viewtopic.php?f=6&t=297

 

Успех! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.