Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

2.0 TDI-PD тресе след смяна на софтуера?


ammcfc

Recommended Posts

Между другото, вибрации продължавам да имам, макар и значително по-слаби. И съм решил да сменя и маховика....:(

Човек ... според мен само се "хабиш" ... :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дразни ме колега! Не върви на съвременен автомобил, да притриса като междуселски автобус ;)

да, зависи от вибрациите ... не съм видял немога да кажа точно, извинявам се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто искам да опитам да ги премахна, независимо че ще е изваждане. Иначе, всеки майстор ми казва, че не е проблем и мога да си я карам и така :)

Но всеки ден ходя на работа с нея, и в тия задръствания ....а бе подрусвам се по 1 час всеки ден :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно добавките за дизел за повишаване на цетановото число си заслужава на 100%,аз вече постоянно слагам и съм много доволен,разликата е огромна,масово моторите на skoda искат минимално цетаново число 49 или 51 ,нашата родна нафта през зимата,а през лятото и по-малко пробвах няколко но най-много ми хареса ето тази http://www.liqui-moly.com/liquimoly/pro ... _5160.html колата тръгва много добре,става и чуствително по-тиха и дори разхода пада малко,препоръчвам на всеки да пробва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ползвом castrol tda колата върви много особено след 2000об пали много лесно иначе нафта навсякъде е един и същи боклук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно добавките за дизел за повишаване на цетановото число си заслужава на 100%,аз вече постоянно слагам и съм много доволен,разликата е огромна,масово моторите на skoda искат минимално цетаново число 49 или 51 ,нашата родна нафта през зимата,а през лятото и по-малко пробвах няколко но най-много ми хареса ето тази http://www.liqui-moly.com/liquimoly/pro ... _5160.html колата тръгва много добре,става и чуствително по-тиха и дори разхода пада малко,препоръчвам на всеки да пробва

 

 

След като ESTO ми я препоръча и аз я ползвам. Разлика наистина има и съм много доволен. Колата наистина работи доста по тихо особено сутрин когато е студено и наистина се кара някак "по-плавно и меко".......и аз я препоръчвам и огромно благодаря на ESTO, за идеята и споделения опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

А има ли ги по всички бензиностанции или трябва специално да ги търся?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

колеги аз смених маховик точно заради това претрисане маховика мисле че беше 1400-1600лв.незнам понеже сменях много неща пробваите добавка от лукоил казвасе цетанбустер струва 26лв и я дозираите както пише ама за повечко бягане то на нея пише изхабих 3резервоара с добавка и сега карам чиста нафта и колата е самолет за претрисането немисля че е от маховика на мен просто ми взеха парите колкото и хора да са го гледали са казали че е перфектен.междодругото го смених на 110000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз смених маховик точно заради това претрисане маховика мисле че беше 1400-1600лв.незнам понеже сменях много неща пробваите добавка от лукоил казвасе цетанбустер струва 26лв и я дозираите както пише ама за повечко бягане то на нея пише изхабих 3резервоара с добавка и сега карам чиста нафта и колата е самолет за претрисането немисля че е от маховика на мен просто ми взеха парите колкото и хора да са го гледали са казали че е перфектен.междодругото го смених на 110000км.

 

за тази добавка ли става дума ?

post-2774-138453118769_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз смених маховик точно заради това претрисане маховика мисле че беше 1400-1600лв.незнам понеже сменях много неща пробваите добавка от лукоил казвасе цетанбустер струва 26лв и я дозираите както пише ама за повечко бягане то на нея пише изхабих 3резервоара с добавка и сега карам чиста нафта и колата е самолет за претрисането немисля че е от маховика на мен просто ми взеха парите колкото и хора да са го гледали са казали че е перфектен.междодругото го смених на 110000км.

 

за тази добавка ли става дума ?

[-X цетан бустер трябва да пише

марката е тази

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.