Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с чистачките


aquariumbg

Recommended Posts

След Нова Година тръгнах да се прибирам към Германия с новия ми румстер и познайте....пръскалките за чистене на предното стъкло не работят!

Няма да ви казвам как се пътува така в хубавия сняг и 1500 километра...но...помислих че е замръзнала течността, въпреки че почти не съм доливал, а и долях концентрат! Погледнах в казанчето...нищо и няма. В тубата която е в нагажника също е наред, значи течността е наред. Остава оригиналната течност от Шкода да не е...въпреки че не изглежда да е замръзнала.

Опитах се да видя как е пшо мъркучите...да да, ама те са скрити в кора!

 

Някой има ли такъв случай. Как го е решил. Ще изчакам да се затопли и ще сменя цялата течност с немска, ама ...не ми се вярва това да е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналната течност с която беше зареден моя Румстър си беше обикновенна ароматизирана вода. Някъде във форума прочетох за това и се оказа истина. Смених я с "нормална" зимна течност и нямам проблеми. Така , че може някъде по пътя към чистачките да си е замръзнала , а в казанчето не щото се топли от работата на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина е така...това обяснява всичко. Явно ще я изхвърля всичката като се позатопли.

Някой знае и начин как да я излея тая течност или трябва да я изпръскам с моторчето :)

Става дума без да махам маркучи и да разглобявам разбира се :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.