Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

започна нещо да тропа отпред


skodafen

Recommended Posts

напоследък започна да се чува отпред глухо тропане при неравности повече от ляво и по малко от дясно няма промени в управлението но ми се струва че вози малко твърдо чудя се дали не са амортисьорите или е нещо друго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък започна да се чува отпред глухо тропане при неравности повече от ляво и по малко от дясно няма промени в управлението но ми се струва че вози малко твърдо чудя се дали не са амортисьорите

Ако са амортисьорите ще почне да вози "меко",т.е. да "люлее".Според мен най-вероятно шарнир,накрайник или тампон. А най-точно ще кажат на стенд за регулиране на предница.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж тампоните на стабилизиращата щанга.

И аз така мисля - тропкат чат-пат тези тампони. Но са евтинки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.