Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Акумулатор, зареждане или ????


stk_

Recommended Posts

Пич, ако си отварял динамо и знаеш кое как се прави може да пишеш по същество. Разглоби едно динамо пък хвани със скоби лагерите и снимай да видим как става по интелигентния начин. Ние от село знаеме по хамалския начин Така махаме и нитовете, трошим си ръцете, връзваме с тел Пък в крайна сметка виж какъв е въпроса на колегата skoda 120L

 

Първо не съм ти "пич" - дръж се малко по-културно! Динамо в Шкода 120 няма - има алтернатор и разликата е много голяма! Разглобил съм не е един алтернатор и което е по-важното съм ги и сглобил после! Нямам изобщо за цел да ти обяснявам камо ли пък със снимки кое как става, а просто те приканвам да не даваш съвети наляво надясно, за процедури които си извършил по най- хамалския начин и се гордееш с това. Найстина излиза все едно е правено "на село", както сам казваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен няма нужда да спорите все пак който както иска да ги прави няма нужда да се карате всеки си има начин на работа нали сме тук да си помагаме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...
Дай снимка на ротор или друга част/каквото смяташ за добре/ от ПРОМЕНЛИВО ТОКОВ ГЕНЕРАТОР НА ШКОДА чийто лагер е хванат със скоба за лагери преди да бъде изваден от мястото си и започвам да ти вярвам. Да видят колегите как става. Аз нямам нужда да се уча оттеб, но тук четат колеги, които може би ще научат нещо. И понеже отхвърляш практиката ми като лайно с лопата- докажи твърдението си за да бъдат колегите наясно кое как става. Ха ха ха. :smt004

 

според мен няма нужда да спорите все пак който както иска да ги прави няма нужда да се карате всеки си има начин на работа нали сме тук да си помагаме!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да, колега. При мене нещата се правят така, че да се случват. То е едно да знаеш, второ да можеш, трето да го направиш- все различни неща. Без лоши чувства съм, но това дето пише Viktor_ е в кръга на пожеланията. Затова и не иска да щтракне едно фото, щото с тез инструменти и техники, които пише на практика не се случва нищо :)

 

Skoda_Estelle: Моля за спазване на добрия тон. Темата я смятам за приключена поради факта, че колегата е разрешил проблема си. Закючвам я за да няма повече кавги. Ако има някой нещо да пише или допълни по нея да ми прати ЛС, за да я отключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.