Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Онлайн магазин


londong

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

може това,което искам да ви питам да е коментирано из форума(за което искам да ме извините). Има ли надежден онлайн магазин за моторно масло.Аз се рових малко из нета и не можах да намеря.Трябва да си поръчам Castrol 5w4 за Окти 1.9,че трябва малко да доливам,а не можах да намеря от къде да поръчам.

 

Мерси предварително за помощта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами предпочитам да е онлайн...но ако няма ще трябва да си го купя от магазин...ама така като гледам ще трябжа да е 5w40 не 5w4 както е написано във фактурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, виж си в книжката какво точно масло ти трябва. Освен вискозитета има и едни други цифрички - например 505.01, 507.00 и тн. Иначе, в ЕТ със сигурност има такова масло ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиша точно това което е написано - Castrol 5w4 Castrol txt505 - 208...

дайте ми съвет от къде мога да намеря точно това...единствено от ЕТ ли мога,защото живея в Малдост 4...няма ли нещо по-близо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е доста дебело-официциалният вносител на Кастрол е Мотобул и се намира на един хвърлей от младост 4-в Панчарево на 400м от караулката-над Мазда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.