Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Full HD сателитен приемник Inverto Scena 5!


VALDO

Recommended Posts

ето тук този въпрос за звука и мен отдавна ме вълнува. Защо като тръгна бТВ, и тя тръгна моно? Питал съм хора, които КАЗВАТ че са вътре в нещата и ми казаха, че целият аудиотрак от микрофоните през миксерите и другите там подобни е стерео и накрая хоп моно.(говоря за ефирното излъчване) тъпо нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да можеш да гледаш по-добре през HDMI, гарантирам ти го!

 

Защо? Сега гледам през аналогов, и качеството е що-годе приемливо, но все пак ужасно, в сравнение с това ,което гледам през HDMI на комптштърния ми тунер (DVB-T)

Колега kalin72, би ли споделил как го ловиш тоя цифров сигнал, че аз не успях нищо да хвана (с логопериодична антена на покрива, живея в центъра, имам DVB-T и DVB-С на телевизора)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни антената към кулата на Алея Яворов, защото от Копитото ту излъчват, ту - не. Последно не знам какво е положението.

Пробвай на 64 канал (818 MHz). Настройките са MPEG-2, FEC=2/3, 16 QAM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обърни антената към кулата на Алея Яворов, защото от Копитото ту излъчват, ту - не. Последно не знам какво е положението.

Пробвай на 64 канал (818 MHz). Настройките са MPEG-2, FEC=2/3, 16 QAM

Благодаря! Залових ги със стайна антена, но правилно насочена (както ме посъветва).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.