Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърцане от жабката на чисто нова Fabia 2


rjibirski

Recommended Posts

Колата е на 2000 км. Скърцането се появи след 1000 км.Слабо е ,но е постоянно и е много досадно.Някой да е имал този досаден проблем и има ли смисъл да я карам в Надежда да я разглабят или само ще си изгубя времето?Да не ми кажат само ,че нещата ще улегнат и да си пускам радиото ,че да не се чува!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май за Фабия 2 , скърцане от или около жабката е "детска болест" . Ходи в ЕТ - Надежда и си кажи за проблема , няма да те изгонят .И като отодеш там да си настоятелен и нахален пред приемчиците , че са малко твърди глави . Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами разбирасе,все пак е в гаранциа колата :) Няма какво да се тормозим,дасе чудим от къде идва проблема и да ровичкаме. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

Онзи ден докато си карах колата по една "гладка" :smt034 софийска улица се заслушах и се оказа че и при мене го има випросното тракане и потропване от към жабката. И така след кратко разознаване, почукаване и побутване се оказа че капака на горната жабка потропва. След като го подпрх временно със шапката си проблема изчезна.

Та мисълта ми е да пробваш дали не е това проблема и при тебе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз по едно време почнах да чувам притракване, ама се оказа че е от зарядното за ГСМ-а, захвърлено в жабката :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от както съм я взел (края на юни) до сега 28000км и мога да кажа че това тропане ту го има ту го няма, като в началото беше доста силно(като къркорене ама тъпо) и най-вече на павета.

До колкото разбрах няма конкретно разрешение на проблема за сега. Ще се кара така до края на зимата и после в ЕТ, защото 30к лв с хлопане smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз по едно време почнах да чувам притракване, ама се оказа че е от зарядното за ГСМ-а, захвърлено в жабката :mrgreen:

Жабките(две са-горна и долна) са празни и пак си скърца!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.