Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

the russian power top gear


berberov_sm

Recommended Posts

Много ми е интересно защо не са включили и Шкода като част от Соц. возилата?! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста пресилено според мен-това по-принцип е много нагласено и тъпо предаване

внимавайте с коментарите че Redline__ е голям фен на Москвичите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това по-принцип е много нагласено и тъпо предаване

:smt017 Докато Тиф Нидел е бил един от водещите, обаче, е било супер готино за гледане :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, много добре даже са ги нарисували руските боклуци... Ако някой каже, че това може да бъде кола [-X ....

 

Много ми е интересно защо не са включили и Шкода като част от Соц. возилата?! :-k

 

Що, щото Шкода не и е мястото сред тея уроди в клипа....

Владо©: само внимателно с "образните сравнения", да не ми се налага да трия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавие: the russian power top gear

 

Да, да, много добре даже са ги нарисували руските боклуци... Ако някой каже, че това може да бъде кола [-X ....

 

Много ми е интересно защо не са включили и Шкода като част от Соц. возилата?! :-k

 

Що, щото Шкода не и е мястото сред тея уроди в клипа....

 

Тея са невероятни смешници. От английска кола надали съществува нещо по-пошло на света.

Не мисля, че Ладата е лош автомобил. Даже напротив - много издръжлив и ремонтопригоден. Недостатъка заради който продадохме нашата е огромния разход на гориво, неотговарящ на мощността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не започваме отново спорове дали руските коли са хубави или не. Защото това е една тема, засягаща доста колеги-автомобилисти.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile150

Те руснаците затова сега си отмъщават с газ-а :mrgreen:

а Европа е така :smt034 ,а Русия е така :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

отново russian power е номер 1 в това клипче.

но немога си обясня какво общо имат тези двете коли изобщо та ги сравняват освен едно 4х4 :roll:

smile169

http://vbox7.com/play:37cc3eae

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.