Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ударих колата


v_savov67

Recommended Posts

Ударих колата счупи се само десния фар и мигач,кажете как се сваля предната решетка за да мога да ги сменя.Ако някой може да го направи още по-добре.Кажете къде да отида.От София съм.Благодаря!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко , я не съм разтурял Филиция , но веднъж разглеждах на Мими / нейната е преди фейслифта / и ми се набиха на очи едни скрити ботета на фаровете отдолу за развиването , на които требе се свали лайсната , а тя пък от своя страна се държи към калниците с едни още по - скрити за развиването , на които па требе се свали бронята ... ти имаш повече опит и може да го споделиш .

 

П.П. Колата предполагам е въпросната Фелиция 1.6 MPI , а дали е преди или след фейслифта колегата ще каже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фара се държи на 4 бурми(2 отгоре и 2 под капачето под фара). А въпросното капаче се сваля принципно с TORX-ключ, ама може и да се импровизира.Махаш болта и мъкнеш капачето като "кътен зъб". Знам аз, щото моя фар е с пукнато стъкло и на месеца веднъж го свалям да го бърша... smile168 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... требе се свали лайсната , а тя пък от своя страна се държи към калниците с едни още по - скрити за развиването , на които па требе се свали бронята....

 

За достъп до тия рапидки е достатъчно е да се свали мигача чрез издърпване напред, всъщност оттам се започва всичко... правил съм го това преди време и бих помогнал на колегата, но само ако има топъл гараж, че в това време... а моят е зает.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...
Ударих колата счупи се само десния фар и мигач,кажете как се сваля предната решетка за да мога да ги сменя.Ако някой може да го направи още по-добре.Кажете къде да отида.От София съм.Благодаря!!![/quoteNe Не зная дали не си се оправил, но мога да ти дам сервиз за ламарини-отлично се справят-лично съм ги пробвал, като и една моя близка. Ако се инетерсувате-ПМ.

Поздрави

Сам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.