Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Премигва реотана за свещите(постоянно)


martomodev

Recommended Posts

Колеги от вчера се появи проблем по колата която карам(Октавия1)По едно и също време се появиха 2 проблема едновременно.

1.Повреди се алармата

2.Постоянно премигва реотана за подгревните свещи(дори в движение)

Чак с Сряда имам записан час в ЕТ.Ако някои може да каже какво може да бъде и има ли проблем да се кара така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

преди няколко месеца имах същия проблем (реотанчето) - сутрин си подгрява нормално, палиш си без ядове и след няколко секунди започва да мига постоянно скапаното реотанче(предполагам, че за това става въпрос). Ходих да ме закачат за компа и тъпия майстор ми каза, че е няква грешка, изтрия и каза, че всичко ще е ок, ама не след няколко часа пак същото и смених майстора. Решението му бе скрито в стоп машинката - дори има тема по въпроса така, че потърси. Майстора ми каза, че на някакъв кабел клемата не била правила хубав контакт, оправия и не съм имал повече проблеми.

 

По принцип, за да получиш бърз и адекватен отговор е добре да опишеш по-подробно какъв е проблема. Пробвай със стоп машинката и успех! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма "проблем"Колата пали,върви без проблем само че лампата се мига постоянно.Ще погледна стоп машинката но най-рано в понеделник и ще пиша.Ако някой може да сподели още нещо се съм благодарен,ако не ще видим какво ще кажат в ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от вчера се появи проблем по колата която карам(Октавия1)По едно и също време се появиха 2 проблема едновременно.

1.Повреди се алармата

2.Постоянно премигва реотана за подгревните свещи(дори в движение)

Чак с Сряда имам записан час в ЕТ.Ако някои може да каже какво може да бъде и има ли проблем да се кара така?

 

 

Като вземе пак да мига,слез и си погледни стоп-светлините.

Ако светят постоянно => скапала се е стоп машинката.Аз съм сменял вече 2.Всеки път ECU-то ми сигнализираше за проблема с мигаща лампа на подгрева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя мига постоянно.От както запалиш до когато загасиш двигателя.Ще я видя утре тая машинка.А да знаете колко горе долу струва нова?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече свети и ABS-a.Ама май наистина е стоп машинката защото не свтят стоповете а като натисна педала има някакво пукане.Колко горе долу струва тая машинка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай първо прегледа в ЕТ, за да подтвърдята каква е точно повредата и тогава купувай, защото може да не е за смяна както беше при мен (или просто искаш да си подготвен). За цена може да се обадиш в ЕТ и те ще ти кажат.

 

Успех :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клата вече е наред.Сменена стоп машинка и някъкъв изгорял бушон(веротно за алармата,която не работи)Цялото удоволствие струва 75лв.Само за информация машинката е 20лв. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.