Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ-термостата не затваря


pesholsd

Recommended Posts

колеги помогнете ми с проблема ,че не се кара зимата .. вътре в колата е едски студ изобщо не загрява ,само когато е на едно място ...вупроса ми е каде се намира термостата и лесно ли се сваля ... в сервизите са някви голями опа6ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разбирам че те притеснява този "досаден" проблем, но докато не обобщиш какъв ти е двигателя- няма как да ти се помогне.

Надявам се колата е Фабия(иначе си пуснал темата в грешния раздел и ще трябва да я преместя-оправи си я, дай повече подробностти)! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като вземете да задавате такива въпроси smile150

Не знаеш къде ти е термостата,не можеш да го намериш,добре,за какво ти е,след като не можеш дори да го намериш,сякаш ще можеш като ти кажем къде е ,да си го смениш и да обезвъздушиш с/мата.

Освен това -питаш а не посочваш какъв е мотора.... :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега...нали затова е този форум да се обясни ... правил съм и по сложни работи от това са смениш един термостат... питам защтото колата не е моя...и изобщто не съм и вдигал капака ...но ще ми се наложи в най-скоро време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като свалиш предпазния пластмасов капак ,застанал пред колата ти се пада горе в ляво та мотора.С 3 самонарязни болта е закрепен.Представлява пластмасова капачка в която влиза маркуча от радиатора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз първо си купих само термостат за 40 лв, после темературния датчик за 20 лв. и двете "оргинални" - но работиха точно 2-3 месеце и накрая си купих от ЕТ за 117 лв комплекта

Препоръчвам ти директно от ЕТ за да ти е мирна главата

по другите магазини продават "чешки оргинални" само! от китай и те не са качествени, термостата се изкриви на 2 месец и при затворено положение пропускаше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.