Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове с daylight за Octavia Tour


Recommended Posts

Стои по-добре от на O1. daylight започва от ръба на калника, докаро при О1 го няма този ръб /поне не е толкова ясно откоен/. Но пак не ми харесва като цяло. smile048 По-добре стои лупата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...
Вече и за О2 - http://www.superskoda.com/skoda/octavia ... ghts-black" onclick="window.open(this.href);return false; (300 Euro)

o2-devb.jpg

 

Mene me kefqt imat zaigravka a i ve4er mnogo dobre se vijdat

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе май ще ви разваля еуфорията, по простата причина, че тази LED ивица е габарита. Тука DRL няма! Така е и на Ф1 и О1FL. Като гледам на живо фаровете на Пепи, да хубави са, ама като ги светне от отсрещната страна на НИМ вече не изглеждат, като фарове на Ауди. Поне ивицата е с много по-малка мащност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе май ще ви разваля еуфорията, по простата причина, че тази LED ивица е габарита. Тука DRL няма! Така е и на Ф1 и О1FL. Като гледам на живо фаровете на Пепи, да хубави са, ама като ги светне от отсрещната страна на НИМ вече не изглеждат, като фарове на Ауди. Поне ивицата е с много по-малка мащност.

 

На Пепи фаровете са страхотни, аз където съм го виждал вечерта супер много съм се радвал. Винаги съм го виждал в движение, така, че нямам идея точно как е като е спрял. На мен ми харесват :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Поне ивицата е с много по-малка мащност.

 

Диодите са само 8, на Ауди са 12+. Освен това са и по-мощни. Въпреки това твърдя, че се виждат достатъчно добре. Лошото е че вечи ги няма на superskoda.com smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Поне ивицата е с много по-малка мащност.

 

Диодите са само 8, на Ауди са 12+. Освен това са и по-мощни. Въпреки това твърдя, че се виждат достатъчно добре. Лошото е че вечи ги няма на superskoda.com smile011

Защо не си ги смениш с по-мощни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.