Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове с daylight за Octavia Tour


Recommended Posts

Най-накрая бяха пуснати снимки на въпросните фарове, монтирани на автомобил. Има избор от 2 вида оптика: черна и хром. Аз лично подхождам със смесени чувства към този нов аксесоар. От една страна е добре, понеже тунинг фарове за Октавия до сега нямаше никакви, а и самият daylight стои доста истинско. Но от друга ми изглеждат сякаш взети от друга кола и напаснати на Октито...

 

Ето малко снимки на черната оптика:

o1-dev-b.jpg

 

o1-dev-b2.jpg

 

o1-dev-b3.jpg

 

o1-dev-b4.jpg

 

И на хрома:

wcdahu.jpg

 

2z6c8pw.jpg

 

1415pn9.jpg

 

qxne53.jpg

 

2hyay40.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и инфо за цената - http://www.superskoda.com/octavia-i/hea ... hts-chrome. Ще са налични в края на Февруари или началото на Март.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесват. Лупата стой някак си в края на фара. А и с това имитиране на Ауди-вече такива фарове се предлагат и за други марки с тази лед дъга!

На ЛК са най-манияшки Коко!(Брат ти е късметлия)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък изненадващо много ми допаднаха. Погледнете на снимката на цялата предница формата на светлината как се върже с формата на предната броня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ЛК са най-манияшки Коко!(Брат ти е късметлия)

 

:smt017 И аз мисля, че най-красивият фар за О1 си остава оригиналният ксенонов фар на RS/L&K (FL). Но е хубаво, че има предлагане и избор ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни са, наистина отиват много на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яки са

но ,друг е въпроса,защо са ти тези дневни светлини,ако имаш ксенон с лупа:-k

гъзарията си я има пак,а и повече си вършат ваботата-да те видят през деня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите с аудитата много ще кефят на тези фарове отсега им знам репликите :D

нещо от сорта на - еба..ти и нещастасниците ще ми имитират ауди тез пък плагияти нещасни кво си мислят че карат аУди ли и отсорта

п.п неми харесват ама грам ако дневните бяха отдолу прави и лупата беше по във средата може

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако дневните бяха отдолу прави и лупата беше по във средата може

 

И аз съм на същото мнение. Може би в черните кристали има нещо хубаво, но тази маска между тях тотално разваля предницата :smt018

 

Може би така не стоят чак толкова лошо :-k

post-1063-138453070811_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt018 Цъ! Ни мъ радват тез фарове :oops: Може би с друга маска ще стоят малко по-добре :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми харесва как е извъртян този дейлайт! Идеята за матови фарове кърти, но точно тези... :smt018

Може да се иска още !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми допадат,но означава ли че пак за H4, струва ми се,че тези за 3 секционни. Дали е така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми допадат,но означава ли че пак за H4, струва ми се,че тези за 3 секционни. Дали е така?

 

Аз ги виждам като секция къс, секция дълъг и лупа :roll: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен определено ми допадат,но означава ли че пак за H4, струва ми се,че тези за 3 секционни. Дали е така?

 

Аз ги виждам като секция къс, секция дълъг и лупа :roll: .

 

а лупата да е халоген,нали така? както е при оригиналните?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Лелееее, колеги възмутен съм от отношението на "Super Skoda" !!! Немогат да ми обяснят като на бял човек разположението на секцийте при тези техни фарове. Единственото, което казват е " Имат всичко необходимо и са напълно съвместими с оригиналните" само трябвало да се поставят ел. моторчетата. Направо УЖАС. :smt018 :smt018 :smt018 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Някой,е забравил да упражни контрол,и тоз който ги е сглобявал(вероятно пиян)е изкривил линията на ЛЕД светлината.Прав е колегата,че са като от друга кола.Мераклиите да чакат по-хубави.Вкрайна сметка,всичко е въпрос на вкус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.