Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пръскачки-проблем


esto

Recommended Posts

позапуши ми се лявата пръскалка,вероятно от зимните течности,има ли вариант с някаква химия да се отпуши или трябва да се сменя

 

Пробвай при кварталния гумаджия с въздух отвън - навътре ! Помага .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В briskoda имаше една тема - там човека си беше свалил пръскалките и ги беше отпушил с духане :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, и при мен е така, след като изветрее спирта, явно замръзват и се позапушват.

и двете ми пръскалки църкат по една тъничка струйка като... хайде да не казвам като какво :mrgreen:

като се постопли времето се оправят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите бяха съвсем замръзнали. Направо побеснях. Поливах с топла вода навсякъде докато ги размразя. Даже си помислих, че може да е изгорял бушон, но и двата бяха здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.