Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честит нов форум!


Mishelle

Recommended Posts

...ПП: Думи като wrote, preview, submit, ect. при приключване на работата по упгрейда, дали пак ще ги видим на български?

Предполагам не си изчел темата, защото иначе щеше да видиш доста полезни коментари, сред които е и този:

 

...Относно езика - по подразбиране той е БГ (естествено). Но поради преминаване от една на друга версия на форума, независимо, че настройките бяха "занулени", повечето настоящи потребители заварват тук английско съдържание, което отново добре е обяснено по-горе как се сменя от панела. А всички новорегистрирани няма да имат този случай - от самото начало ще им бъде на БГ. Ако някой прецени, че това е неудобство, ще се извиня за причиняването му. Но пък е факт, че с няколко кликвания нещата заспиват :D...

 

Ето го и още по-подробно:

...Влизаш в User control panel горе вдясно , отваряш BOARD PREFERENCES вляво в средата , отваряш My language , там има две възможности : British english и Български . Избираш Български , натискаш Submit и всичко е :smt017 . Дано да съм ти бил полезен.

 

Всъщност при един преглед на новите неща в контрол панела ти, предполагам, че нямаше да ти убягне полето за смяна на езика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    38

  • PRR

    14

  • chavdarlk

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

Пепи, системата за получаване на мейл известия вече работи, поне според тестовете, които аз направих. Видях, че и други хора са имали твоя проблем, но не са го споделили или не са го забелязали :) Т.е. сега:

- може да се получава известие за получено ЛС на мейл (то си работеше и преди - благодарности на ИЦО за тези тестове);

- може да се получава известие на мейл за ново мнение в абонирана тема.

 

Имаше и малък проблем, констатиран от Боби - не се виждаше бутона "e-mail". Сега вече е виден както под всяко мнение на даден човек, така и в профила му :D

 

И да искажа ОГРОМНИ благодарности на Ицо (pow) за сътрудничеството при провеждане няколко теста и отстраняване на съответните проблеми на някои от форумните функции. В профила му седи 1 предупреждение, което държа да подчертая - не е реално и скоро ще бъде махнато. Какво да се прави - Ице - благодаря за саможертвата :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, чудесни сте!!! :smt017 :smt017 :smt017

 

От писаното по-горе обобщавам 2 неща:

 

1. 9-ти юли (РД-то на форума) може да се счита за национален празник на ШкодаКлуб-Бг

2. Ицо (pow) е първият смъмрен колега, което е достатъчна причина да ни покани в ресторанта за следващия РД на форума :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Честито на всички и огромни благодарности на целия екип, работил по нашия форум-слънце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mishelle, прав си че не прочетох докрая темата. Направо smile053. Този пропуск вече е коригиран. При старата версия не си спомням за тази Фатка. Не съм я използвал, ако я е имало. Сигурно ще има още много тъпи въпроси, но така е с новото. Сори за спама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега да не се засегна :oops: Аз просто се постарах да съм изчерпателен с отговора. Смяна на езика, т.е. наличие на бг и анг. имаше и в стария форум ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, чудесни сте!!! :smt017 :smt017 :smt017

 

От писаното по-горе обобщавам 2 неща:

 

1. 9-ти юли (РД-то на форума) може да се счита за национален празник на ШкодаКлуб-Бг

2. Ицо (pow) е първият смъмрен колега, което е достатъчна причина да ни покани в ресторанта за следващия РД на форума :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Честито на всички и огромни благодарности на целия екип, работил по нашия форум-слънце!

 

Миро, отсега записвам датата в бележника, ще направим една сбирка, втора подред, при мен по случай този всенароден Шкода празник. :smt030 :smt033

 

Юли, радвам се, че можах да помогна, винаги съм насреща за каквото е нужно. :smt017

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, системата за получаване на мейл известия вече работи, поне според тестовете, които аз направих. ...

 

Уви не ](*,)

 

Цъкни по телефон/SKYPE да го оправим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка на част от пощата ми - вижда се, че имам съобщения както за нови мнения в абонираните от мен теми, така и съобщения за ЛС :)

 

screenshot_post.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, чудесни сте!!! :smt017 :smt017 :smt017

 

От писаното по-горе обобщавам 2 неща:

 

1. 9-ти юли (РД-то на форума) може да се счита за национален празник на ШкодаКлуб-Бг

2. Ицо (pow) е първият смъмрен колега, което е достатъчна причина да ни покани в ресторанта за следващия РД на форума :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Честито на всички и огромни благодарности на целия екип, работил по нашия форум-слънце!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,

 

аз да продължа със забележките (докато не ме набиете няма спиране :mrgreen: )

 

В момента форума изисква задължително user name/password, дори за четене. Това ще ограничи кръга на четящите. Нека пак го отворим за четене за всички.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да напомня за неприятната особенност, че линковете не се отварят в нов прозорец, а в текущия :smt018

Другото, което не е наред, е че не работят клавиатурните комбинации за bold, italic, underscore и другите.

Между другото, защо е писано "Alt+", а не "Ctrl+" :?:

При използване на бутоните отгоре функциите работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи, позволи ми отново да не се съглася с теб :lol:

 

Всъщност си частично прав, но и аз така ;) Да, работи за гости. Не, не работи като цъкна на линка от майла - тогава пита за парола.... Но да речем, че ще го преживеем :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ше има по тъмен скрипт-ако е възможно разбира се? smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъчно ми е за синия ... иначе е супер :smt004 :smt030 И да попитам , виждам ,че някои от командите така да ги нарека примерно "user control panel" и всички настройки в него са на английски :) Не ми е проблем , но има ли някакъв начин да си ги направя на майчин език , че ми е по приятно ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да попитам , виждам ,че някои от командите така да ги нарека примерно "user control panel" и всички настройки в него са на английски :) Не ми е проблем , но има ли някакъв начин да си ги направя на майчин език , че ми е по приятно ?

Прочети малко по-назад в темата ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.