Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честит нов форум!


Mishelle

Recommended Posts

Тъй като не разбирам от тези неща ,а само се ровя из форуми и въобще в Интернет,одобрявам всяко ново и по- хубаво нещо,единствено само незабравяйте ,че има хора които не разбират английски и надписите да са на български и на кирилица.

 

 

smile159

Влизаш в User control panel горе вдясно , отваряш BOARD PREFERENCES вляво в средата , отваряш My language , там има две възможности : British english и Български . Избираш Български , натискаш Submit и всичко е :smt017 . Дано да съм ти бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    38

  • PRR

    14

  • chavdarlk

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

medium 33,направих всичко по указанията и надписите са на български,но не видях "Маркирай като прочетено",сега каквото и да правя си остават индексите за нови теми,надявам се да го възтановите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

medium 33,направих всичко по указанията и надписите са на български,но не видях "Маркирай като прочетено",сега каквото и да правя си остават индексите за нови теми,надявам се да го възтановите.

горе в дясно-Маркирайте темите като прочетени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече във всяко мнение ще можете да прикачвате снимки, ако решите към тях можете да сложите и описание.

благодарение на това ,форума ще стане по цветен и интересен

улеснени сме-няма нужда да се качват снимките някъде и после адрес и т.н. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото лице на форума е супер.Освен това има и доста глезотийки. :mrgreen:

Много благодарности и smile159 за положения труд на Mishelle

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

medium 33,направих всичко по указанията и надписите са на български,но не видях "Маркирай като прочетено",сега каквото и да правя си остават индексите за нови теми,надявам се да го възтановите.

Shotik няма нищо за възстановяване. Този форум от към технологично развитие е няколко крачки пред предишния. Ако възстановим нещо, то ще бъде крачка назад, което е нелогично. Сегашния форум има всичко, което е имал стария + още толкова нови неща. Работата с него е повече от лесна и е свързана предимно с разглеждане. Колегата правилно те е насочил къде да погледнеш за маркираните. Всъщност аз така и не разбрах какво имаш в предид под това, че остават индексите за нови теми - преди малко пак погледнах - посещаваш тема и индекса за непрочетена изчезва. Може би се бъркаш с индексите за "горещи", т.е. често посещавани теми ;) Скоро иконките ще бъдат сменени, което предполагам ще доведе до допълнително улеснение.

 

Между другото във всеки раздел може да се натисне на "Маркирай като прочетени", което ще засегне само раздела. А ако се кликне на същото място, само че на главната страница на форума, тогава маркирането ще засегне всички раздели.

 

Относно езика - по подразбиране той е БГ (естествено). Но поради преминаване от една на друга версия на форума, независимо, че настройките бяха "занулени", повечето настоящи потребители заварват тук английско съдържание, което отново добре е обяснено по-горе как се сменя от панела. А всички новорегистрирани няма да имат този случай - от самото начало ще им бъде на БГ. Ако някой прецени, че това е неудобство, ще се извиня за причиняването му. Но пък е факт, че с няколко кликвания нещата заспиват :D

 

сега след като го поразгледах-искам отново да ви поздравя-мноого е по-хубав =D>

бегачка, я го разгледай още веднъж, че ми е драго така като пишеш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро иконките ще бъдат сменени,

 

Добре защото с тези за сега не се оправям, коя тема е нова, стара, важна, прочетена и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме за написаното,след оказаната помощ и по дългото ползване ,вече намерих повечето неща ,които ми трябват за преглеждане на форума.

Харесва ми и цвят за фон,смяна на цвят при маркиране ,много повече емотикони и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли,

 

Аз пак ще мрънкам :( E-mail notification не работи ](*,) А майла ми работи.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро иконките ще бъдат сменени,

Добре защото с тези за сега не се оправям, коя тема е нова, стара, важна, прочетена и т.н.

Независимо, че ще бъдат сменени ще вметна - част от тях (основните) ги има най-долу на заглавната страница. Останалите ги има пак най-долу, но след влизане в кой да е раздел ;) Всъщност ако се погледне логично на нещата, новите иконки (нямам в предвид визия, а бройка) са по-удобни, защото описват повече подробности около всяка тема. Друг е въпроса, че сме свикнали с 3-4 вида само. Навик, какво да се прави.

 

Пепи, мрънка бре :lol:

Пробвай сега и ако не става - давай на лични, ще го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Юли!

Честит Ни нов Форум по празниците.

 

Огромни благодарности на Юли и на Деймос за положените усилия!

Страхотни сте-сега трябва да го разуча малко :)

 

На мен лично по-тъмен скрипт би ми бил добре дошъл-а ползвах БЛУто на стария и ми бешше много приятно!

 

Поздрави на Всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен едно-честито, поздравления и благодарности за огромното желание, и работата която сте свършили.Евала момчета. =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм благодарен за това обновление на всички администратори!!! \:D/ smile113

Честит ни нов форум колеги!!! =D>

Надявам се да сме все повече и все по-добри. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имаше желания за отделно поле, в което да се вписват притежаваните коли. Вече е налично. Отивате в "Потребителски панел", от лявата колона избирате "Личен профил", в който най-долу ще видите поле "Гараж". Ако го попълните, въвдените данни ще се появят под аватара ви.

Ако някой има предложение за други полета, може да се направи и всичко да се вижд акакто в профила, така и по аватара.

Моля да не се залоупотребява с него. При нарушения ще бъдат взети съответните мерки :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!

Много добре изглежда. Някак си по HiTech.

Новите функционалности тепърва ще ги разглеждам - като им дойде времето smile169

 

Още веднъж - добра работа! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata написа:

сега след като го поразгледах-искам отново да ви поздравя-мноого е по-хубав =D>

 

бегачка, я го разгледай още веднъж, че ми е драго така като пишеш :lol:

 

smile081 мнооогоооо е гоооотииин smile119 наистина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на виновниците за подобренията върху форума. =D>

Между другото, кога е РД-то на форума? Кога ще се ядат пасти? smile168

След като се поразрових във форума

РД-то е в далечната 2004, Пет Юли 09, 12:06 (тогава се е регистрирал един от админите-

shaman) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама този шаман жив ли е още, като потребител, имам предвид :?

 

и, сега се сещам нещо... дали има и други във форума, които ползват facebook, и дали има технически погледнато, вариант за добавяне на faсebook долу при контактите - наред с мейл, Кю, яху и т.н... ?

не съм много сигурен, но да пробвам все пак... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смеех досега да пиша :mrgreen: да не убъркам нещо... :mrgreen:

Браво! Винаги съм обичал новите технологии. Юли, справили сте се страхотно. Добър подарък за коледа. Сега трябва да се почерпим стабилно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джо, за момента facebook няма да бъде добавян като поция за контакт. Може би по-натам ;) Ако все пак държиш да знаят останалите, че имаш контакт там и търсиш сродни души, можеш да използваш, например, полето за интереси в профила си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит новият форум! Браво на всички колеги свързани с работата по подмяната.

 

Айде честито, форума изглежда супер, да е на хаирлия, много ценни неща да има само, без дрязги и лични войни. Благодаря на Mishelle и Deimos за перфектната работа и страхотния резултат - НОВИЯ НИ ФОРУМ !!!!

+1 към Ицо

 

ПП: Думи като wrote, preview, submit, ect. при приключване на работата по упгрейда, дали пак ще ги видим на български?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.