Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честит нов форум!


Mishelle

Recommended Posts

След "кратка" нощна борба и дълги сутрешни пререкания новата версия на форума вече е факт. Огромни благодарности на Deimos за поредната и безкористна помощ, отделяйки от личното си време и сън за да имаме на разположение нова, по-стабилна и по-сигурна версия на форума. Благодарение на него по време на ъпгрейда никой от вас не е усетил смущения в работата на форума и цялата налична информация беше прехвърлена в новата версия.

 

Като цяло всичко е ново не само като интерфейс, но и като функционалност, като се започне от писането на постове и се стигне до Потребителския ви панел с настройките. Вече във всяко мнение ще можете да прикачвате снимки, ако решите към тях можете да сложите и описание. Имаме си вече рожденници долу на главната страница. Търсенето значително е подобрено от към критерии. За останалите благинки - оставям на вас да ги разгледате, ако има въпроси - ще отговарям.

 

Към модераторите - за момента са оставени оригиналните настройки на стария форум, в резултат на което (ако това има значение) имената ви в списъка с онлайн потребителите за момента не се различават по цвят. В предвид на по-различната структура на групи и т.н. в тази версия на форума, това (и не само) ще се коригира в последствие. За момента по-съществената промяна (за вас) е това, че бутоните за редакция на постове и т.н. са в долния десен ъгъл на всяко мнение.

 

Ще има още някои неща да се доизглаждат, но това ще се случи по време на експолатацията, като по този начин ще избегнем евентуланото прекъсване на форума, което предвиждах и за щастие не се случи.

 

И не на последно място - бях обещал на BlackPearl коледен подарък под формата на обновен форум:

smile135

 

Подаръка, ако така мога да се изразя, е и за всички вас по-големи и по-малко фенове на марката Шкода \:D/

 

Ползвайте със здраве новата система :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 179
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Mishelle

    38

  • PRR

    14

  • chavdarlk

    14

  • bega4kata

    12

Най-много писали в темата

Страхотен е. Браво на колегата Mishelle. Много добра работа наистина. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, форума изглежда супер, да е на хаирлия, много ценни неща да има само, без дрязги и лични войни. Благодаря на Mishelle и Deimos за перфектната работа и страхотния резултат - НОВИЯ НИ ФОРУМ !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромни благодарности на виновниците за подобренията върху форума. =D>

Между другото, кога е РД-то на форума? Кога ще се ядат пасти? smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги за бързата и добре свършена работа! smile161 smile119

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отзивите!

Едно от нещата след приключване на настройките е да се пипне горната част на форума (главата), че така малко постно седи. Събирам хбави снимки, които да могат да се обработят и напаснат за там. Ако някой има желание - мейла ми е в профила. Ще се работи и върху емот-иконките, ама всичко по реда си :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за новия форум и всички усилия, които сте полагали и полагате за него! Определено е хубав коледен подарък за всички ни! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се правеше предишния форум много хора казаха "искаме светло". Но тогава нямаше хубави светли скинове и се наложи компромисен вариант със синьото. В резултат на което мнозина останаха на тогавашния стандартен скин (subSilver), който е доста ... дървен, но го предпочетоха заради по-лесното четене. А понеже аз обичам по-тъмните тонове, инсталирах и 2 тъмни скина. Резултата беше налице - не се използваха масово. И крайната равносметка - поддръжка на 4 скина от графична гледна точка си е като поддръжка на 4 различни форума. Сложиш на единия нещо, после следва въпрос "а на другия?". За това сега нещата ще са универсални - един скин за всички. И на мен този ми допада като дизайн, но не и като цветове, но вече свикнах с него, не ми допадаше и идеята да се поддържа стандартния скин на предишната версия, но го правех. Но сега, ако трябва нещата да се сведат до това "за всеки по нещо" ще се получи нещо абсолютно безсмислено като краен резултат. Възможно е в последствие да пусна и един по-тъмен, но това би могло да стане чак след изглаждане на този и ако все пак се случи - ще бъде наистина САМО ЕДИН :smt030

 

Забравил съм да уточня за раздел Купувам/Продавам - темите там вече няма да се трият, ако в тях не е писано 90 дни, както беше до сега, а ако не са отваряни, т.е. четени 90 дни. Това е нова функционалност тук, която, мисля, ще е в полза на хората, пускащи обяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи Юли,

 

Освен заслужената похвала може ли и едно искане? :roll: Липсва ми RSS-а...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сложа Пепи, не съм забравил, че има хора, които ползвате rss. Но за момента няма читав - всички мод-ове са бета или rc1. Т.е. ще трябва да изчакаме малко smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за безпроблемното прехвърляне :smt017

---

Имам следните забележки:

- струва ми се, че новия форум работи много по-бавно от стария, дано е временно.

- не винаги се зареждат докрай емотиконите в ляво при добавяне на отговор (някои остават като кодове), същото се отнася и за някои други изображения/картинки.

- този емотикон :smt018 се повтаря два пъти в ляво.

- линковете от мненията не се отварят в нов прозорец, а в текущия.

---

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile195 :smt004

Браво форума се е получил много добре!

Толкова ми хареса че чак забравих да се разсърдя за едно загубено мнение :) .

Още един път поздравления!!! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за прекрасно свършената работа! :D

 

Едно въпросче - ще има ли специално поле за кола?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има, предполагам не само за кола. Работата е в това, че за момента, след проведените тестове то е видно само в профила на потребителя. Т.е. могат да бъдат направени много полета за попълване, по избор всяко едно от тях може да бъде задължително при регистрация, но за сега не намирам начин да изкрама кое да е от тях под аватара. Но в предвид твърдата ми и упорита глава ше го преборя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и поздравления,за добре свършената работа.Чудесен коледен подарък за всички съфорумци.Това със снимките е супер :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не разбирам от тези неща ,а само се ровя из форуми и въобще в Интернет,одобрявам всяко ново и по- хубаво нещо,единствено само незабравяйте ,че има хора които не разбират английски и надписите да са на български и на кирилица.

 

 

smile159

Кой е надписа за "всичко прочетено"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.