Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Даите 11 000 ЕВРО на заем пък после ще ви повозя


mecho_klecho

Recommended Posts

Оплакнете очи, пък ако някои има да ми даде на заем толкова пари нека се обади, не само ще го повозя ми и ще почерпя след това.

 

Skoda 130RS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя затова е и толкова "малко" пари, истинските струват поне 3 пъти повeче... ееех, ако успея да стегна моята ще ви возя без пари, ама задачата не е от леките и евтините - ако има тук колеги с тенекеджийски умения и пособия да идват да помагат, тях после ще ги возя с предимство ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази не е кой знае какво!

НА външен вид е перфекта от към боя и изпълнение,но е реплика както каза Коко.

Беше на Докси и я разгледах хубаво-вътре имаше забележки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Коко-колата е превъзходна-ама 11хилки Евро :( ! :smt030

Аз от Германия за 11хилки каква Ланчиа Делта интегралка -жълта при това ще си дръпна!

 

(сори колеги-това ми е мечтата)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BlackPearl-тея ланчии -под път и над път

и да не мислиш ,че много вървят-200 коня са/колкото на бакшиша купето,дето ще го прескачам :D /

тея дето ги гледаш по клипчетата ,са с 11 000 тунинг само,ама на теб ли да обяснявам,замисли се

ШКОДАТА Е УНИКАЛНА-не я заменям за 2 Ланчии

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с този мотор от 109 коня какъв е разхода и колко хиляди ще издържи без ремонт :roll: Въпросът ми е сериозен!Наистина не знам,а много ме интересува :mrgreen: Ще се радвам,ако някой даде по задоволителна информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е мн. ясно какъв точно е мотора /прилича на фаворитов/ и какво е пипано по него, някой дето е бил в Докси да каже... иначе и аз се бях огледал в една чешка реплика "само" за 3 хил. евра, верно само бодикита и джантите са оригинал, ама иначе много лачена: http://195.149.248.189:8080/2009-01-11/ ... _920x0.jpg

Но самото купуване беше сложно - продавача имаше условие колата да си остане в Чехия и трябваше да десйтвам чрез подставено лице там. Другия проблем - оригиналния блок е непоправимо счупен, новия мотор е от Фав без регистрация в талона, това означава спиране от движение у нас и после разправии с Технотест за регистриране с друг мотор... идеята беше да избегна точно тия разправии, иначе за толкова пари и моята ще стане да изглежда така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другия проблем - оригиналния блок е непоправимо счупен, новия мотор е от Фав без регистрация в талона, това означава спиране от движение у нас и после разправии с Технотест за регистриране с друг мотор... идеята беше да избегна точно тия разправии, иначе за толкова пари и моята ще стане да изглежда така :)

тука си в грешка. номера които нашите пишат няма нищо общо с техния. на мен нямаше кои да ми даде акъл иначе с кев мотор щях да е регна бедна ти е фантазията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.