Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво мислите за http://autopartsbulgaria.com


deel_1981

Recommended Posts

Питам някой дали е поръчвал от тази фирма части - http://autopartsbulgaria.com и по специално извън софия.

Интересува ме дали са коректни с цените и доставките?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, поръчахме едни стопове, доставиха ги след 2 дена на обявената цена с наложен платеж.

Ако някой си хареса нещо явно може да се разчита, лошото е че не всичко което е на сайта го имат в наличност, но се обаждат да потвърдят и уточнят заявката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи аз съм изнамерил един чешки дистрибутор на едрогабаритни , а и на др. части за всякакви коли, даже за Нисана имат неща които тук не са и помирисвали, има части да се изгради наново цяла шкода като тръгват от 105 -цата нагоре , можем да съпоставяме цени. Лошото обаче е че май трябва някой да се разкара до чехия, до Прага, освен ако не се разберем нещо с тях за доставка анблок. Направо ми минаваше през главата да стана ре-дистрибутор и нещо такова, но нямам никакви контакти в чехия.

Та само да ви кажа

за Фаворит-Форман се продава от пиле мляко - примерно - ботуш за амортисъор заден - около 50лв с ДДС там.

амортисьорчета за 5-та врата - цени от 5 до 22лв, като тия последните са за ФорманПлюс и подобни трактори,

Трябва да намеря сайта, че нещо сега ми избяга, пък и ако някой се хваща да прави -доставки нека да е от нашия форум, така че по-добре на лично да си пишем.. че току виж се появил още някой и др. сайт като http://autopartsbulgaria.com/ които най-вероятно са ре-ре-ре-ре дистрибутори. Нищо лошо иначе - сайта е приличен и щом са коректни - нищо против..

 

Едит: Фар за Фаворит с мигача - 43лв. и подобни разни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като кит-кар едва ли я има точно 120-цата, но се продават разни работи гледах - примерно само вратата без рамката за стъклото - 12-13 лв , заден капак на мотора за 40-лв. Някой цени естествена са големички, но някои....-

:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стоповете бяха за една витара :) по принцип ми трябваше и броня за форд, но нея ми я дадоха на същата цена и в Русе. Тея явно са си вносители или дистрибутори - имат складове и стока в наличност, просто са си направили и е-магазин.

Питах за мнения защото това е форумът в който пиша (понякога) и чета всеки ден. Когато имам проблем и не мога да го измисля сам се обръщам първо към колегите тук, защото има много кадърни и знаещи хора. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Пиша тук за да не отварям нова тема за дребни неща, но може ли някой да даде линк към магазин от който да си поръчам заден пепелник. Моя го " потурчих" и сега жената няма къде да тръска като се трови. Рових из няколко е/магазина ,но никъде не открих такива дреболии. В ЕТ нямаха налични.

ПП От Октавия дали става?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.