Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

промяна в регистрацията при изтекла ГО


todor_velikov

Recommended Posts

моля ,тези които са се занимавали скоро с това да помогнат-може ли с изтекла Гражданска отговорност да се смени талона в КАт?

и ако -не,има ли някаква врътка ГО на стария собственик да се прехвърли на мое име?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГО е на колата , па кой ще я кара няма значение ;)

 

е да де ама на полицата пише името на собственика,и се чудя дали няма да има проблеми ,тъй като аз ще я плащам,и да не се окаже че трябва да купя 2 ГО ? :(

реших да взема 1 кошница за части.,ама май нея ще карам :smt032

но не знам защо мотора и работи (по-твърдо) като на шкодите 120 ,който е карал знае ,някакси работи по-шумно ,но не е гърне smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицата се прехвърля на името на новия собственик при застрахователя срещу някаква смешна такса. А с изтекла гражданска мисля(даже съм сигурен), че няма как да смениш талона в КАТ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темата е за smile149

питах днес при застрахователите,точно така е както казва gogata,след прехвърлянето в кат,се добавя анекс към полицата и може така да се кара :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.