Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

0-100 за 3 сек.


bega4kata

Recommended Posts

Честно казано,от такива коли ми спира сърцето smile069

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, добро постижение за кола с аеродинамика на тухла 4-ка :mrgreen: Все пак добре, че закриха навремето група B, щото с толкова коне по такива пътища... често се случва ето това:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаа, добро постижение за кола с аеродинамика на тухла 4-ка :mrgreen: Все пак добре, че закриха навремето група B, щото с толкова коне по такива пътища... често се случва ето това:

И все пак тръпката е невероятна,а и защитата за пътниците не е случайна.Имам предвид,като на нашите коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки мерките за безопастност преди 22 г. точно в такава кола загинаха Хенри Тойвонен и навигатора му Кресто, и това стана повод за закриване на група В: http://www.youtube.com/watch?v=Kgb8yp0eywM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ланча С4 е рядко лайно-прекалено е бърза за да може да бъде карана.Просто мъничка грешка и си мъртъв-едно потвърждение,че регулациите трябва да ги има в моторният спорт.Просто група Б е била ужасно напрегнато и интересно състезание привличащо огромна публика,но просто има моменти,когато техниката изпреварва човека.Примерно на последното състезание на Дупница се случи инцидент пак с Ланча,но по късмет пилотът се справи

http://vbox7.com/play:b87ccb88

Владо©: не възразявам срещу съдържанието на поста ти, само подбирай изразните средства!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__точно в този случай дето го е дал верц-колата счупи диференциала.Така са самоделките smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече имах предвид за S4-ката, Сами. Ама и с тая червената интегралка може да се убиеш много качествено.

може може

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Redline__точно в този случай дето го е дал верц-колата счупи диференциала.Така са самоделките smile169

първо задния , после предния - на мен така ми се стори тогава . даниел имаше зверски късмет че я увладя тогава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.