Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Възхвала на шкодето


medium33

Recommended Posts

Значи само искам да изразя радостта , вълнението и благодарносттаа към моята мила колица ,дето един път не ме предаде в това снежно временце . Тая е колицата : http://media.snimka.bg/0708/007670854-big.jpgСутрин пали веднага , държи се прилично в задръстванията , вечер (след полунощ се прибирам) , пали веднага , стабилна е на непочистения сняг . Заедно се борим с моето другарче , а от близо 3 месеца не съм я обгрижвал , капака го отварям веднъж на три дни профилактично , няма капка изгубено масло или антифриз . Не ме охарчва за гориво , верно малко студенко , бавничко загрява , ама дърпах днес със нея на комшията БМВ то . благодарен съм си на колата , на всички , които ми помагат да я поддържам (най вече на Гената) и на Господ , че ни пази и двамата живи и здрави . желая на всички да имат моя късмет!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен съм с теб,и моя Форман е в много добра форма.За 4 г .само веднъж ме теглиха за около 200 м. и то заради дефектирала аларма ,но тогава ми трябваше 2 часа ,за да разбера ,че е от нея,а не от колата.Откакто смених алармата проблем съм имал с неправилно свързване на бензинопровода ,но то е по моя вина и през октомври заради студа ,за да паля на бензин и след това на газ се занимах с проблема и го отстраних.Нямам никакъв теч на масло по мотора и ск.кутия,както сменя маслото на мотора ,така си кара до следващата смяна.Като всяка кола и моята е имала някои дребни ремонти ,но това е неизбежно за която и да е кола.Най- ми харесва ,че не е много широка и по града минавам между спрели коли,докато други коли немогат да минат,също е достатъчно висока ,та в някои случаи съм минавал през бордюри и черни пътища,където по-ниски коли минават с яко дране на брони и дъно.

Просторна кола с възможност за прекарване на едрогабаритни домакински уреди и друг багаж.

 

009206849.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, много добър войник е за нашите условия, а и Гената е бог на тия модели. Ако искаш намери време и мини да ти подаря страничните гумени лайсни от мойта да не я жулкат разни булки по паркинзите..;), гледам че е добре на външен вид smile161 smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.