Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Фелиция


drigi

Recommended Posts

Първо ЧНГ на всички и ви пожелавам най вече здраве.А сега въпроса ми е ще побере ли Фелицията гуми 175/80 R 14 ? Сега е с 165/80 R 13 но ми се иска да я повдигна още малко че съм свикнал с Фаворита да нямам проблеми с легнали Полицаи и черни пътища.Предварително благодаря за вашите мнения и съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето виж тези снимки които съм направил на Фелиция

 

viewtopic.php?f=18&t=2174&start=45

 

Гумите за 15",но и на мен ми се струва ,че като че ли калниците са някакси по големи,но може и да е зрителна измама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз в момента съм със зимни гуми Ласа точно като твоя размер и колата ми се струва достатъчно висока, а протекторите са доста близо до калниците. От 14 ките съм пробвал най-много със 185/65 летни, по-високи ми се струва рисковано да не опират, така че моят съвет е да си караш с текущите, ако са читави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато вдигаш цолажа трябва да намалиш височината на гумата ,защото ще има разлика между тази скорост която ти сочи километража и действителната скорост на автомобила .Погледи това http://seat-bg.com/calculator.php или http://www.margel.info/lang_bg/calculator.php УСПЕХ!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.