Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Загубих си таса на Фелицията


Biso

Recommended Posts

Колеги,току що открих ,че съм загубил единия тас на Фелата /от тези големите на цялата джанта/.Леко съм ядосан в момента и затова пускам темата тук,а не в раздел Купувам,но се надявам на разбиране.Видях и ,че колегата Fovorit предлага такива,но от Русе до София ще се върже цена като за нов.

Моля,ако някой от София има, да пише.

Skype-bisobiso77

P.S.

Иначе е ясно ,че накрая ще е от магазина,но дали продават по един?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само че не се продават по магазините, но в Бг не са се предлагали нови Фелиции с такива тасове. Затова купувай втора употреба, защото такива тасове се появяват по нововноските, главно от Италия.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези от такава "Италианка" ги взех и много им се радвах,за 40 лв. четирите.А преди малко ми казаха ,че имало в магазина на Сточна гара.Утре ще проверя.

....Може би е паднал някъде около колата или на улицата ,ама то в тоя сняг какво ще намеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:roll: Аз обаче си мисля , че в ЕураТек във Варна миналата година имаше.Нещо от сорта на 22-3 лева беше единия. Моята също е внос от Италия , но единия тас съм сигурен , че от там е купуван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отговорили,в магазина на В.Левски има-28 лв. бройката,ще си взема от там.Пуснах темата защото бях ядосан на себе си,а като сподели човек му олеква.А струва ли си човек да се ядосва за един тас -това е друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тез малките падат още по - трудно като знам с какъв зор ги сложих

 

009836126.jpg

 

но за една вечер на два им пораснаха крака и резултата е

 

009836040.jpg

 

та грозно , негрозно връзвайте с опашки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Като за твойта има галеми които се захващат с болтовете за джантата. Може да ги видиш на Сточна гара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само че не се продават по магазините, но в Бг не са се предлагали нови Фелиции с такива тасове. Затова купувай втора употреба, защото такива тасове се появяват по нововноските, главно от Италия.

 

Поздрави

[-X Нещо бъркаш , я провери в магазина на Сливница 141 да видим какво ще ти каже Вальо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какъв зор е видял.Едно време имах Фиеста и я карах с ментета за 10 лв.Едвам ги свалях ,когато се налагаше.Не вярвах ,че тези оригиналните ще падат и понеже не харесвам идеята за връзване с опашки ги оставих,ама сега като купя нов ще ги връзвам.Според мен причината е снега ,а и аз я качвам по един тротоар.

Между другото ще съм много благодарен ,ако дадете инфо за точна цена в други магазини.Както вече казах в София на Васил Левски е 28 лв. бройката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитай в м-на на ул. Монтевидео или в синия гараж на баня Мадара - държи ги един собственик и цените им са добри. Телефоните ще намериш в раздел Магазини за части. Пробвай и в Еуратек, там съм намирал някои дребни части на по-добри цени от другите магазини. Според мен обаче виж къде ти е най-близко - за няколко дребни лева разлика не си струва разкарването в това зимно време, нищо чудно по пътя да изгубиш още някой тас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но за една вечер на два им пораснаха крака

 

абе сами да са проходили не вярвам, сигурно и помощник са имали. Тия тасчета току тъй без здрав бой не падат ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помислих си и този вариант,някой да му е "помогнал" да падне.Всичко е възможно в тази наша жалка държавица.

Здраве да е ще купя нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.