Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво означава "Аз вярвам" на жълтата светлина


CTAH

Recommended Posts

Ако сте се загледали на жълтата светлина на всеки светофар има написано "Аз вярвам". Въпроса ми е какво означава и за какво е написано . Каня се да пущам тема от много време и се забравям ето сега ако някой знае може да ми отговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сте се загледали на жълтата светлина на всеки светофар има написано "Аз вярвам". Въпроса ми е какво означава и за какво е написано . Каня се да пущам тема от много време и се забравям ето сега ако някой знае може да ми отговори.

това пък за първи път чувам от тебе!!! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си се замислил писхе го само на старите светофари,не е ли малко странно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам за такова нещо... :-k Много интересно, наистина!

Ама фабрично ли е така, или някой го е писал?

 

Даже, защо не снимаш, вероятно почти никой тук не е виждал подобен светофар :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е поредния жалък опит на управляващите да спечелят избиратели.Жълтите партии са се разбрали с общината да мине една автовишка дето ремонтира светофарите и някой да надпише АЗ ВЯРВАМ -логото на тези партии на жълтата светлина,с цел като светне жълто да прочетеш ''АЗ ВЯРВАМ" и това да ти се набие в главата,като караш и спираш на много светофари :lol: Това вече не е ли прекалено?Ми те са нарушили закона-пишат с боя върху сигнални уредби и така им придават двусмислено значение!!!Но нали са управляващи и за тях не важат законите,а тя наща община като си дава гъзъ за пари така стават нещата :smt019 :smt019 :lol::lol::lol: :evil: :evil: ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде нагло е за да е истина. И ако е истина трябва да има уволнени! От друга страна живеем в Бг ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И съм сигурен че няма да ги изтрият - като плакатите дето дават толкова пари да ги лепят на всеважможни места а после не ги свалят :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК

 

Тия верно са се взели на сериозно! А пък аз мисля да пусна едно писъмце до BTV за едно бързо репортажче доколко това е законно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво поне, че не е предизборен лозунг на некоя партия. Ама да се пише по светофарите - това вече не го разбирам - то и сега народа, като стане зелено и влезе в кръстовище, удря спирачки, а ако и решат преди това да попрочетат кво пише на жълтото - оправихме го проблема със задръстванията веднъж и завинаги, хехехехе. Твърдо съм против тоя надпис на жълтите светлини на светофарите, дано за София тая фондация да не получи разрешение. Иначе да се напише писмо - съгласен съм, ма що до бТВ само, до няколко медии нека да е, че бТВ понякога се имат и те за корифеи на диктуването на общественото мнение и лично мен често ме дразнят много.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям това да се напише писмо до БТВ

 

Писмото е факт. Ако се сещате за други медий на които да пиша - дайте mail и веднага им пращам и на тях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за каузата,но съм против по такъв начин да се пропагандира това!Има много по-ефективни начини за пропаганда,които ще свършат работа.Само светофарите им останаха!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната добра идея, която е "оплескана" от някой малоумен "деятел".

В ЗДП пише черно на бяло какви са светлините на светофарите и какво може да се изобрази върху тях.

Не разбирам какво значи "са разрешени градовете Стара Загора и Сливен" :?: .

Как може да се разреши нещо, което противоречи на закон :?: .

 

Май наистина сме в БГ....

 

Дано наистина най-после някой "го отнесе" за малоумието си. Визирам не този, който го е предложил - той може и да няма книжка и да не знае какво е ЗДП, а този който го е разрешил :smt019 smile150

По светофарите имат право да "пипат" само някои служби и те съвсем определено знаят какво правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.