Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задна пръскачка за Октавия 2 комби


mbelianov

Recommended Posts

Здравейте колеги

Имам следния проблем със задната пръскачка на колата ми.

Когато искам да измия задното стъкло, струята вода излиза от дюзата успоредно на стъклото и реално почти не мокри стъклото. някой знае ли как може да се регулира наклона под който дюзата пръска

 

 

Мерси

 

 

Мартин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега! с карфица мисля, че ще се справиш. а иначе има едни специални инструментчета за целта - мисля, че имаше и тема някъде из форума...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей, колега! с карфица мисля, че ще се справиш. а иначе има едни специални инструментчета за целта - мисля, че имаше и тема някъде из форума...

 

Не става с кърфица. Имам чувството че ще я счупа вътре в дюзата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и по-меки карфици, които се огъват при натиск, а не се чупят - пробвай с такава. но щом се движи трудно дюзата (предполагам затова те е страх да не се счупи) по-добре я затопли първо и я обработи със смазващ спрей, преди да я регулираш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.