Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

vag 5053


at.stoev

Recommended Posts

Здравей те,щаслива нова година на всички и нека нашите мечти станат реалност.

Та на въпроса:от няколко дена търся информация за VAG 5053,но намирам само оснъдна информация.Моля за вашата помощ,предварително Ви благодаря.

Решил съм да си купя една такава джа-джа,за да си ровичнам по колата че ми омръзна от майстори иииииииииии накрая нищо.Отново проблеми ! ! !

 

PRR: Темата е преместена в правилния раздел. Колега, прочети правилата и форумите преди да пишеш! И добре дошъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години . Колега VAS 5053 , не ти трябва.Има малко функции . Тоя тестер става само за нулиране на километражи . Няма GFF демек насо4ено търсене на грешки и други такива . Този тестер е официален за ВАГ групата и от време на врем трябва да го ъпдейтваш + това батерията му се скапва за около година .Само ще си прахосаш парите . По добре си купи кабел , софтуер и лаптоп .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей те,щаслива нова година на всички и нека нашите мечти станат реалност.

Та на въпроса:от няколко дена търся информация за VAG 5053,но намирам само оснъдна информация.Моля за вашата помощ,предварително Ви благодаря.

Решил съм да си купя една такава джа-джа,за да си ровичнам по колата че ми омръзна от майстори иииииииииии накрая нищо.Отново проблеми ! ! !

Здравей и за много години имам софтуер,кабел само лаптоп ти трябва,имам и евтин лаптоп ако искаш даже.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,съгласен съм с теб,само че този v-scan vag 5053 или още срещано-memoscan vag5053 го дават че с него може да се прави адаптация.Незнам колко е верно това в упътването на продукта.Затова се допитвам до Вас с надеждата че някой го е използвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,съгласен съм с теб,само че този v-scan vag 5053 или още срещано-memoscan vag5053 го дават че с него може да се прави адаптация.Незнам колко е верно това в упътването на продукта.Затова се допитвам до Вас с надеждата че някой го е използвал.
Тва което ти предлагам е Vag com
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,съгласен съм с теб,само че този v-scan vag 5053 или още срещано-memoscan vag5053 го дават че с него може да се прави адаптация.Незнам колко е верно това в упътването на продукта.Затова се допитвам до Вас с надеждата че някой го е използвал.
Тва което ти предлагам е Vag com

Погледни малко по нагоре :smt032 smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До villi78 :Това което ми предлагаш е супер /знам от опит/ Я ми сподели и цената каква е ?

Предполагам ще стигнем до решение на въпроса,а именно vag 5053 или vag com с лаптопче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам второто. Върши чудесна работа и за двете коли. Ползвам версия 311.2 и най-често лаптоп. В понеделник даже пренастроих бордовия компютър на един приятел с Голф 4 на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До villi78 :Това което ми предлагаш е супер /знам от опит/ Я ми сподели и цената каква е ?

Предполагам ще стигнем до решение на въпроса,а именно vag 5053 или vag com с лаптопче.

Някъде около 550лв ще е инсталационен диск,кабел и лаптоп HP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я дай някой от параметрите на лаптопчето :? :? :?
Лаптопчето не е кой знае какво но го оценявам на 250лв колкото да ти върши работа за vagcoma HP evo n600c P3 256ram dvd/cd/rw 14" екран
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само кабел с диск? :-k

Продава се кабел ОБД 2 (USB) + диск = 69лв с вкл. доставка +/- 5-10 лв

Тва е made in china и работи няколко дена има ги и на Илиенци,по принцип в кабела има процесор които струва повече от 69лв,но които както си прецени smile169
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.