Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Felicia sound 2!


Favorit

Recommended Posts

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    28

  • burziqvlak

    8

  • skodko

    4

  • bega4kata

    4

Най-много писали в темата

Не забравяйте Жоро с пловдивската Октавия,който се класира на 4 място пред мен.Ако чете форума искам специални благодарности да му изкажа за подкрепата,един от малкото разбрани съдии е:)

Сканирал съм резултатите искам помощ за това каде и как да ги постна

 

Можеж да прикачиш файла направо в форума тук! ИЛи на лично да ми го пратиш. Ако е много голям може и на пощата ми - Kvladimirov@Gmail.com :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разгледах ти оценките, при адванст има малко повече неща за оценяване, ще ти пратя моите листи до довечера на пощата, обърни внимание на оценките за звук - тонална точност на говорителите. При положение че твоите компоненти са същите че и по добри някои, при всеки от тях имаш по няколко точки по малко от мен, което само ме навежда на мисълта за лоша настройка, няма защо иначе да е така. Обаче само какви оценки имаш за сцена :o И много точки губиш от инсталацията...За наесен, малко донастройки и пооправяне на инсталацията и ще има реванш сигурен съм ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси и Васко, много Ви моля тигри... темата е за ПРОЕКТИ!

 

За да се придържате към нея (понеже все пак е музикален проект) поне пуснете листовете с оценките и нека Краси си ги коментира- ще е интересно за много колеги (както и за мен, понеже грам не вдявам).

(листовете с оценки ще се приемат все едно сте минали дино за звуков тунинг) :)

 

Но моля Ви, нека не обръщаме темата в Емма саунд - резултати и последващи коментари......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.