Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Felicia sound 2!


Favorit

Recommended Posts

Баса е сменен. Най-накрая намерих моя :!: Иридиум 12. Свири толкова линейно и с такава лекота всичко че не е истина :D

post-85-138453083074_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    28

  • burziqvlak

    8

  • skodko

    4

  • bega4kata

    4

Най-много писали в темата

  • 4 седмици по-късно...

Ей,евала за иридиума,много добър мой приятел сложи вчера Focal Utopia,ще ми е интересно каква е разликата...Смисъл иридиум не съм чувал до сега,освен добрите отзиви за него smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе, приятеля ти е на хай-енд, трудно ще се сравняват, обърни внимание колко струва утопията само.... :o Моята система е между среден-висок клас, само Иридиума вдига нивото но пък на него въобще не мога да му чуя максимума, на 50% съм още :) Един познат ми каза, че докато не го чуя на Накамичи СД500 или СД700 значи нищо не съм чул все още :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би си прав,но имай предвид,че всичко е мноооого субективно.Като видиш аз какво съм избацал в багажника,и ми харесва как свири ,ще си кажеш-тоя не е в ред...Едно въпросче-старите длс-и какво ги направи,че съм замислил едни кутиики по вратите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам за Р6-ците питаш, продадох ги. Иначе защо да си луд, важното е твоите изисквания да задоволява. Пък на въпроса с утопията, мисля че няма нищо субективно точно в това сравнение - тая предна линия струва по спомен над 5000!!! лв. Как ще я сравняваме с моята която няма и 1000?? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Браво Краси. Това е истинско признание за труда. smile161 smile161 smile161 smile161 smile161 smile161 smile161 smile161 smile161 smile161

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега ! Догодина с мен ,на голямата балтия :smt034

 

Няма догодина, още наесен, и имам планове да ги мачкам :D Съдиите казаха че трябвало да се пусна направо в адванст или мастър, докато преди това по телефона ме бяха посъветвали ехпириънс щом ми е за първи път. Може ли да ми пратиш или напишеш за звук какви оценки са ти дали да направим сравнение? Аз си мисля че проблема в твоя случай беше само от настройки, какво ти казаха съдиите? Трябваше да чуеш пак шкодата, сега не звучи като на шкода събора, доста променихме звука.

 

Благодаря на всички за поздравите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> smile126 :smt017

още на събора тя си звучеше най приятно за ухото-ОПРЕДЕЛЕНО

ама хората гледат джангъра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile027 smile027 Ееее Супер :-) Много се радвам - да ти е честита победата.....размазал си ги направо....

 

Можеше да не бъркат така името на града....да бяха поогледали малко повече, преди да печатат. Нищо де - поздравления отново :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито smile027 Много се радвам за постижението ти! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи знаеш кой е Боби,слуша ми колата преди да я оценят за звук,каза че е перфектна...Съдията румънец обаче просто беше на друго мнение.Смисъл трябвало е да дигна малко мид басите за да се получи "динамиката" както той се изрази...Просто е много тъпо да ти настрои колата най добрия "слухар" в България и на някъв да не му допада...Нямам думи просто.Радвам се че при теб не се е получило така :) Ще се опитам да сканирам утре скоршита и да го постна... И пак казвам трябва да се подкрепяме шкодаджиите...Ще помагам с каквото мога

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И пак казвам трябва да се подкрепяме шкодаджиите... =D> :smt017

Разбира се :) Октавията на Ники която беше първа на събора май на СПЛ не се справила, 135дб е изкарал но не е влязъл в тройката... :? Ние тримата май бяхме участниците шкодаджии там. Айде прати ми оценките да видим какво не са харесали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси, евала за наградата.

Заслужаваш си я, доста труд си хвърлил по фелата.

 

Радвам се колеги,че сте се представили достойно. И ти и Ники и Васко имате прекрасен саунд (аз не разбирам мн от кар саунд...)

 

Само така!

Шкода САУНД РУЛЗЗЗЗ smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте Жоро с пловдивската Октавия,който се класира на 4 място пред мен.Ако чете форума искам специални благодарности да му изкажа за подкрепата,един от малкото разбрани съдии е:)

Сканирал съм резултатите искам помощ за това каде и как да ги постна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.