Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Felicia sound 2!


Favorit

Recommended Posts

Не ги харесва ДЛСкото лоби,въпреки,че Алпайн има по-добри компоненти от ДЛС като цяло-това,че средният и средновисокият клас им куцат и то субовете(компонентните системи са им повече от добри),не значи ,че Длс е кой знае ква фирма.Наистина са премиум бранд,ама в България са сериозно надценени,липсва конкуренцията,а именно МБ Куарт и Рейнбоу

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Favorit

    28

  • burziqvlak

    8

  • SKODA 105 RS

    4

  • skodko

    4

Най-много писали в темата

Не ги харесва ДЛСкото лоби,въпреки,че Алпайн има по-добри компоненти от ДЛС като цяло-това,че средният и средновисокият клас им куцат и то субовете(компонентните системи са им повече от добри),не значи ,че Длс е кой знае ква фирма.Наистина са премиум бранд,ама в България са сериозно надценени,липсва конкуренцията,а именно МБ Куарт и Рейнбоу

 

Въобще не съм съгласен с теб. Като цяло на Алпайн компонентите са по назад от ДЛС!! Много сравнения сме правили, малък пример - DLS R6A. Мидбаса е 170лв и е абсолютно без никаква конкуренция за тези пари! Не смятам че са надценени, освен това слушах няколко компонента и на МБ Куарт и те са по назад. Баса им от премиум серията PWE304 го имах и не може да свирне каквото и да опитвахме колкото алпина ми в момента който струва 250лв. Да не говорим за басовете на DLS. Така че според мен не случайно DLS имат такава репутация ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де изтъкваш качествата на Р6А,сравнявал ли си го с конкурентната компонентна система на Алпайн,защото аз съм го сравнявал-говорим за диапазона 350-400 лева!Относно суба-това е един от най-добре изглеждащите говорители-кой друг струващ 250 долара има подобно качество на изработка?Не свири невъобразимо качествено,но интонацията му е върху дизайна,не върху звука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де изтъкваш качествата на Р6А,сравнявал ли си го с конкурентната компонентна система на Алпайн,защото аз съм го сравнявал-говорим за диапазона 350-400 лева!Относно суба-това е един от най-добре изглеждащите говорители-кой друг струващ 250 долара има подобно качество на изработка?Не свири невъобразимо качествено,но интонацията му е върху дизайна,не върху звука

 

Със тебе може май доста да поспорим :D Най-добре на събора на по бира и музичка че иначе доста ще се отдалечим от темата. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OFFTopic ... абре мое ли ме светнетнете какъв е ефекта от тез кюмбета освен , че багажника се отваря като лумне баса ... аз съм сложил по 4 6" двулентови Херца и във Фаворита и във Формана и честно казано като понадуя свирката ми изпадат камъните от бъбреците , а огледалата почват да играят ганкиното , а представям си таз каса ква гюролтия дига :mrgreen:

Поздравеления за изработката особено за предната линия :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера не е в "гюрлонтията" а в качеството...Дано да го постигнеш колега ,макар че в този ценови клас ще ти бъде мноого трудно според мен.Евала за старанието и свършената работа...Не е тайна че съм голям фен на кар аудиото и дано да имам възможността да се запознаем да пооплакнем уши smile159 . Имам и въпрос- точно с този бас и тази кутия,имам предвид инчовете и литража,как изкарваш наи-ниските баси? Не звучи ли малко твърдо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутията е 35л затворен обем. Най ниския бас го изкарва но на по ниско ниво. Искам да кажа че няма сила при него. При тази кутия обаче баса свири доста вярно, динамично и има страшен удар. И не свири твърдо ами доста приятно и за моя изненада. Естествено при някои песни на Lil John примерно се позадъхва като сила но аз пък не слушам такава музика много много. Единственото което ме чопли отвътре е че е една идея по ниска динамика спрямо DLS OA12 и MW12 примерно. Но пък има други предимства - по добър удар и сила. Алпина съм го пробвам в всякакви кутии с рефлекс но тогава се губи от качеството доста. И не ми харесва това. Истината е че перфектния бас струва 4-ри цифрени суми :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ниския бас го изкарва но на по ниско ниво. Искам да кажа че няма сила при него.

Е такова нещо мисля да подкарам и във Формана , но не с кутия , а смятам да вградя в страничните джобове , които не ползвам по 2 8" говорителя , но дали ще слагам само пасивни филтри или ще ги подкрепя с малки усилватели незнам ... опита ще покаже ... инак имам много приятели , които са в тез среди и всичките правят някакви музики , от които ти изпада задния номер , а такова нещо ми е мнооого чуждо.

Благодаря за инфото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че не очаквах да правя промени вече съм с нови мидбаси за предната линия. DLS MS6 сиврнаха още по добре smile044

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Много искам да я чуя... надявам се да се видим, а бирата е от мене smile159

П.П. Успех на ЕММА :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До събора би трябвало да съм приключил вече с проекта, така че който дойде ще се запознаем и ще послушаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Отказах се и от последия ъпгрейд по музиката - нов суб. Вложих последните стотинки в едни джантички на колата че срамота да я заведа на състезание с толкова пари в музика и да бъде обута с тасчета... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се и от последия ъпгрейд по музиката - нов суб. Вложих последните стотинки в едни джантички на колата че срамота да я заведа на състезание с толкова пари в музика и да бъде обута с тасчета... :)

:smt017 правилно

чакаме снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Краси! Радвам се че джантичките отидоха в ценител, много е хубава. На Сокола ще се черпим 3 дни и нощи smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се черпим,след има няма 2 месеца. :D Фела много я глезя. Предстоят и малко козметични намеси преди събора и ще заблести още повече. Също музиката да бутна съвсееем малко и съм готов. Трябва да е красавица, и да може да пее. За Мюзик Айдъл 3 я глася smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава Фела

... вярно,че е хубава ама ако питаш мен по добре си сменете джантите с баща си smile169 . Само за проба ги смени, снимай я и качи снимката да видиш какви ще са отзивите smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.